Arama

Bursa Beton Parlatma

2 yıl önce

Bursa beton parlatma zeminlerin ve yüzeylerin işlevselliğini artırmak amacıyla kullanılmaktadır.

Bursa Beton Parlatma
ad image
ad image

Bursa beton parlatma zeminlerin ve yüzeylerin işlevselliğini artırmak amacıyla kullanılmaktadır. Estetik bir görüntü isteyen kişiler tarafından farklı mekanlar ve alanlar içerisinde kullanılır. Farklı tasarımlar kullanılarak da yapıldıkları bilinmektedir. Betonların yüzeylerinde yer alan hasarlar ve çatlaklar giderilerek parlatma işlemleri yapılır.

Bursa Beton Parlatma

Bursa beton parlatma zeminlerde yapılan diğer işlemlere nazaran birçok olumlu yanı bulunmaktadır. Enerji tasarrufları sağlama konusunda faydalı bir işlemdir. Parlatma sonucu alan yüzeylerinde ışık yansımaları %40 ile %45 oranında artarak enerji ve ısı tasarrufunu sağlamaktadır. Temizlik işlemleri hızlı ve basit bir yöntem kullanılarak da yapılmaktadır. Parlatılan yüzeylerin kayma olasılığı da mevcuttur. Bütçe ve ekonomiye katkı sağlamaktadır.

Bursa Metalik Epoksi Kaplama

Bursa metalik epoksi kaplama tasarımlar için vazgeçilmez bir unsurdur. Kaplama türleri arsında tasarım amaçlı yapılan kaplamalardan farklılık göstermektedir. Son dönemlerde çok geniş bir alan içerisinde kullanımı yapılan bir kaplama türüdür. İşini bilen usta tarafından zaman kaybetmeden uygulanmalıdır. Kaliteli ve tasarım açısından farklı bir kaplama türü olarak da kullanılmaktadır.

Bursa Eposi Boya

Bursa epoksi boya kullanılacak her alana göre farklı reçineler kullanılarak yapılmaktadır. Çok farklı ve yönlü geniş bir kullanım yapısına sahiptir. Çatlak ve hasarlı olan yapılar içerisinde kullanıldığı zaman alana hızlı bir şekilde nüfuz etmektedir. Akışkan bir yapıya sahip olarak kullanılır. Güneş ışınlarına karşı çok dayanıklı ürünler arasında yer almaktadır. Tenis kortları, açık alanlar ve yürüyüş alanlarında da kullanımı ile karşılaşılmaktadır.

Bursa Poliüretan Kaplama

Bursa poliüretan kaplama kullanım alanları arasında üretim tesisleri ve kimya laboratuvarları da yer almaktadır. Yarı esnek bir özelliğe sahiptir. Kullanım kolay ve temizliği basit bir şekilde yapılan kaplama türüdür. Kaymama ve çabuk kirlenmeme özellikleri bulunmaktadır. Farklı yöntemler içerisinde yapılmaktadır. Kaplama, püskürtme ve serme olarak üç farklı grup içerisinde yapılır. Elastik ve ısı iletkenlik oranı çok düşük bir kaplama malzemesidir.

Bursa Epoksi Self Leveling Kaplama

Bursa epoksi self leveling kaplama direnç hızı ve seviyesi yüksektir. Darbe ve hasarlara karşı dayanıklı bir kaplama modelidir. Tadilat ve onarımları kolaylık göstermektedir. Gıda üretmek için açılan tesislerde, fabrikalar ve endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır. Bu tür kaplama yapılan alanlar içerisinde en fazla 7 gün kaplama yapılan alanlara aşırı yük bindirilmemesi gerekmektedir. Parlak ve cama benzer bir görüntü sergilemesi dolayısı ile tasarım açısından birçok alan içerisinde sürekli kullanılan bir kaplama ürünüdür.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image