Arama

Boşalma Süresini Koruyarak Uzatın!

8 yıl önce


Boşalma Süresini Koruyarak Uzatın!
ad image
ad image

Erken boşalmak yerine neden bu süreyi siz kendiniz ayarlamıyorsunuz. Sağlığınızı koruyarak istediğiniz zaman boşalmak sizin elinizde. Almanya devlet üniversitesinde uzun yıllar boyunca yapılan araştırmalar sonucu meyvelerini artık erken boşalan erkek bireyler alıyor. Türkiye’de ise bu firma satışını yaklaşık 4 aydır yapıyor. Türkiye’ de satış ve dağıtımı HBT İlaç A.Ş tarafından sağlanıyor. Avrupa fiyatları ile aynı fiyatlara sahip olan Delay  Geciktirici Sprey Türkiye’de de ilgi oldukça fazla. Tüm coğrafyalardaki erkeklerin ortak sorunu olan erken boşalmanın kökünü Delay Geciktirici Sprey kalıcı bir şekilde kazımayı hedeflemiştir. Satışı yapılan ülkelerde erken boşalma sorununun azaldığını yapılan anketler ile gözlemlendi. Özellikle anket verilerine hem Türkiye bayisi hem de üretici firma olan Delay Cinsel Sağlık firması çok önem veriyor ve sık sık kendilerini özel anket şirketlerine ürünlerinin verimliliği hakkında anketler yaptırıyorlar.

Türkiye’de Bir Yabancı Geciktirici Sprey!

Genelde Türkiye’ de satışı yapılan ürünlerin çoğu Türkiye’ de üretilen verimsiz ve sahte tabiriyle nitelendirdiğimiz geciktirici spreylerdir. Ancak Delay 48000 Geciktirici Sprey Almanya’ dan ithal olarak tek resmi bayisi olan HBT İlaç A.Ş tarafından satılıyor onun dışında satımı yapılan yerlerden alınmamasını şiddetle söylüyorlar. Türkiye’de bu tip geciktirici spreylere ilginin çok fazla olduğunu ve müşterilerin çok önem ve dikkat vererek bu ürünleri kullanmalarını HBT İlaç A.Ş yetkilileri bu konuya bir tırnak açarak ifade ediyor.

Geciktirici Spreyin Kullanımı Nasıldır?

Geciktirici spreylerin genel bir kullanımı vardır sadece penis ucuna sıkarsın ve penisinizi dondurarak hissizleştirir ve yaşadığını ilişkiyi zevksiz hale getirir. Ancak Delay Geciktirici Sprey böyle bir kullanıma ve etkiye sahip değil. Delay Geciktirici Sprey penisinizin tamamına sıkılıyor ve masaj yaparak her tarafına sürüyorsunuz. Hoş kokusu ile partnerinizi rahatsız etmeyecektir. Özel kokusu da diğer rakiplerinden ayıran bir diğer özelliğidir.

Geciktirici Sprey Fiyatı

.1 Kutu Geciktirici Sprey Fiyatı 49 TL 2 Kutu Geciktirici Sprey Fiyatı 79 TL 3 Kutu Geciktirici Sprey Fiyatı 99 TL 3 Kutu geciktirici krem siparişi verildiğinde 89 TL değerindeki PeniXL penis büyütmeye yardımcı penis büyütücü krem hediye olarak gönderilmektedir. http://geciktirici-sprey.web.tr/siparis.php ‘a girip sipariş verebilirsiniz. İsterseniz de da 0850 840 78 99 numaralı telefon ile onlara ulaşabilir siparişlerinizi gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.      
Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image