Arama

Bomba iddia: CHP'yi o yönetiyor...

8 yıl önce


Bomba iddia: CHP'yi o yönetiyor...
ad image
ad image

CHP Milletvekili Barış Yarkadaş'ın "Ergenekon tutuklularının Tayyip Erdoğan'la anlaştığı" iddiasına, ismini verdiği Prof. Yalçın Küçük'ten yanıt geldi. 5 yıl hapis yatan Küçük, Yarkadaş'ın da aralarında bulunduğu bazı milletvekillerinin "CHP içindeki Fethullah Gülen'in askerleri" olduğunu ileri sürdü.

"FETHULLAH GÜLEN'İN ASKERLERİ"

Küçük şunları söyledi: "Özellikle son ve çok enteresan seçimlerden sonra CHP içinde bir Fethullah grubu oldu. Eren Erdem, Barış Yarkadaş, Enis Berberoğlu, Utku Çakırözer, bunları Fethullah Gülen'in askeri olarak söyledim. Birkaç kişi daha var, isimlerini ağzıma almak istemiyorum. Burada gördüğünüz insanlar, bunlar Fethullah Gülen'in askerleridir. Bunun için buraya gelmişlerdir. Bunlar bilinmeyen adamlardır. Bir şekilde gelmişlerdir. Bunlar Fethullah Gülen'in CHP içindeki mangasıdır. Onbaşı ise Gürsel Tekin'dir. CHP içinde Fethullah Gülen'in çavuşu, Kemal Kılıçdaroğlu adında birisi."

"TEKİN ARSA ALIR, ARSA SATAR"

İzmir ve İstanbul'da yapılan ön seçimlerin Gürsel Tekin arsa alır, arsa satar. Veznedar adammış. Hiçbir tahsili de yoktur" ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Sabah

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image