Arama

Biyolojik Lifting ile Gençleşmeye Ne Dersiniz?

1 yıl önce


 Biyolojik Lifting ile Gençleşmeye Ne Dersiniz?
ad image
ad image

Birçok kadının karşılaşmaktan en çok korktuğu cilt sorunu şüphesiz ki kırışıklıklardır. Yaşa bağlı olarak elastikiyetini yitiren cildimiz, yavaş yavaş eski parlaklığını ve pürüzsüzlüğünü de kaybeder ve her yıl daha da çoğalan kırışıklıklarımızı acımasızca gün yüzüne çıkartmaya başlar. Herkes bilir ki kadınlar her zaman güzel görünmek ve bakımlı olmak ister çünkü kusursuz olmak kadınlar için oldukça önem arz eden bir konudur.  

Pürüzsüz bir cilde, güzel bir vücuda sahip olma isteği kadınların tabiatlarında vardır. Bu nedenle pek çok kadın kendisini yenilemek ve güzelleştirmek için özel bir çaba harcar. Bu çabanın vücutlarına yaptıkları bir yatırım olduğunu düşünürler ve kadınlar bu güzelleşme işlemlerinden büyük bir keyif alırlar.

Biyolojik Lifting Nedir?

Son günlerde cilt gençleştirme alanında başarılı etkilere sahip pek çok ameliyatsız estetik uygulaması olduğunu, bu alan ile ilgili kısa bir araştırma yapma fırsatı bulduysanız muhakkak biliyorsunuzdur. Mezoterapi ile ilgili yazımızda da sözünü ettiğimiz gibi daha bakımlı ve genç görünmek için artık elimizde pek çok alternatif vardır. Altın iğne uygulaması gibi biyolojik lifting aşısı da cildimizin nem ihtiyacının karşılanmasını sağlar ve bu şekilde daha sağlıklı bir cilt görünümü elde edilmesine imkân tanır. Son derece faydalı gençleşme uygulamalardan biri olan biyolojik lifting, en gözde ameliyatsız estetik işlemlerinden birisidir ve gençlik aşısı adıyla da anılmaktadır.

Biyolojik Lifting Aşısı

Siz de aynalar karşısında durmayı şu sıralar daha az isteyenlerden, aynalar ile mesafeyi iyice açanlardan mısınız? Eğer öyle ise artık size aynalar ile barışma vaktinizin geldiği müjdesini verebiliriz. Biyolojik lifting ile sizi yıllar önceki görüntünüze taşıyabileceğimizi söylesek ne hissedersiniz? Evet! Gençleşmek için ağrılı, sancılı operasyonlar geçirmenize ya da anestezili ağır ameliyatlara girmenize gerek yok! Ameliyatsız estetik alanındaki mucizevi işlemlerden biri olan biyolojik lifting ile büyük paralar ödemeden ve günlük hayatınızı askıya almadan daha bakımlı ve genç görünmek mümkün. Hem de son derece konforlu bir şekilde.

Biyolojik lifting aşısı; yüz, boyun, dekolte bölgesi ve ellere rahatlıkla uygulanabilmektedir. Özellikle boyun bölgesi kırışıklıkları ile sarkmalarından şikâyetçi olanlar ve ellerindeki kırışıklıkları gizlemekten bıkmış kişilerce sıkça talep edilen bu uygulama ile cildiniz eski çekici hâline geri döner. Bu uygulama ile kısa bir süre içerisinde kesi izi olmadan, ağrısız bir şekilde gençleşmenin keyfini yaşarsınız.

Kırışıklıklar karşısındaki olumlu etkilerinden sıkça söz ediyoruz diye bu uygulamanın sadece yaşa bağlı kırışıklıklarından sorun yaşayan kişiler tarafından tercih edildiği düşünülmesin. Biyolojik lifting aşısı her yaş grubuna başarı ile uygulanabilen güvenli bir ameliyatsız estetik işlemidir ve cilt üzerindeki lekelerin açılmasını sağlayarak renk eşitsizliklerinin giderilmesi noktasında da önemli olumlu etkilere sahiptir.

Biyolojik Lifting Aşısı Nasıl Uygulanıyor?

Bu uygulamanın altı nokta tekniği şeklinde de ifade edildiğini söyleyerek söze başlayalım. Peki, neden bu uygulama bu şekilde adlandırılmıştır? Çünkü uygulama öncesi işlem yapılacak bölgeden kritik altı nokta belirlenir ve enjeksiyon uygulaması bu noktalara gerçekleştirilir. Son derece konforlu bir işlem olan bu uygulama ile kısa süre içinde etkili sonuçlara ulaşmak mümkündür. Anestezik kremler ile lokal uyuşma sağlanarak acı hissi en alt seviyelere çekilir ve işlem sonrası günlük hayatınıza kaldığınız yerden daha genç ve sağlıklı bir cilt görüntüsü içinde devam etmenizin önünde hiçbir engel bulunmaz.

Biyolojik lifting aşı uygulamasının yan etkileri konusunda da merak içerisinde olduğunuzu biliyoruz. Net bir şekilde şunu söyleyebiliriz ki işlem yapılan noktalardaki nokta şeklindeki hafif düzeydeki kabarıklıklar dışında uygulama sonrası hayatınızı sekteye uğratacak cinsten bir etki ile karşılaşmanız olası değildir. Kliniğimizde biyolojik lifting aşısı yaptıranlar, uygulamadan oldukça memnun kalmışlar ve bu uygulamayı çevrelerinde kırışıklıklarından muzdarip kişilere de ısrarla tavsiye etmektedirler.

Biyolojik Lifting Fiyatları

Sizin çevrenizde de güzelleşmek uğruna ameliyat masasına yatan ve çuval dolusu para harcayan kişiler mutlaka vardır. Bu insanlar biyolojik lifting aşısından ve diğer ameliyatsız estetik işlemlerinden haberdar olsalardı ya da doğru yönlendirilselerdi eminiz ki asla o sıkıntıları çekmek istemezler ve direkt doğru bir ameliyatsız estetik kliniği bularak tedavilerini buralarda gerçekleştirirlerdi. Neyse ki siz bu konuda oldukça şanslısınız. Çünkü sizin yolunuz Prof. Dr. Banu ÇAYCI Kliniği ile kesişti ve size en uygun ameliyatsız estetik uygulamalarını özenle gerçekleştirecek eller bu klinikte sizleri bekliyor.

Biyolojik lifting aşısının Ankara’da pek çok merkezde yapılmakta olduğu doğrudur. Peki, bu işlemin gerçekleştirildiği her yer doğru adres midir? Bu konuda titiz bir araştırma yapmak gerekir çünkü tüm tıbbi işlemlerde olduğu gibi biyolojik lifting aşısının da donanımlı kliniklerde, steril ortamlarda ve işinin ehli hekimler tarafından yapılması son derece önemlidir. Sağlığımız ihmale gelmeyecek en önemli varlığımızdır ve sağlığınızı en az sizin kadar düşünen kliniklerde tedavilerinizi planlamanız oldukça değerlidir.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile uzman ellerin bir araya geldiği kliniğimizde, biyolojik lifting aşı uygulaması yaptırarak daha genç, daha güzel ve daha bakımlı bir cilde kavuşmak hayal değil. Siz de yılların yorgunluğunun cildinizdeki etkilerini silip atmayı arzu ediyor ve bambaşka bir görünüme ulaşmak istiyorsanız kliniğimizin uygun fiyat tarifeleri ile gençleşmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Gelin, sizi gençlik yıllarınıza taşıyalım, aynalar ile aranızdaki mesafeleri ortadan kaldıralım.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image