Arama

Biker Tayt Nedir?

2 yıl önce


Biker Tayt Nedir?
ad image
ad image

 

Günümüzde spor ürünlerinin sayısında ve modelinde artış gözlenir. Hâl böyle olunca da tayt ürünlerine olan ilgiden dolayı çeşitlilikte de artış olur. Eskiden erkekler için imal edilen biker taytlar, şimdilerde en çok kadınlar için imal ediliyor.

 

Motorcuların kullandığı tayt olarak bilinen biker tayt metal, deri ve fermuar detayları ile meşhurdur.

 

Diz kısmında yer alan deri detayları herhangi bir düşme anına karşı koruyucu olarak imal edilir. Ancak günümüzdeki tasarımında görsellik açısından çeşitli şekillerde hazırlanır.

 

Biker Tayt Modası

 

Tayt modasında yerini alan biker tayt, koruyucu panel kısımları ve kapitone işlemeleri ile bilinir. Genellikle siyah renkte olanları bilinse de hemen hemen her renkte ürünü görmek mümkündür.

 

Ancak bu ürünü satın almadan önce moda dünyasında yerinizin ne kadar olduğuna dikkat etmelisiniz.

 

Şöyle ki, kilolu bir kadının tayt seçmesi çok da doğru bir seçim olmaz. Hele ki biker tayt seçimi tamamen yanlıştır. Çünkü biker taytlar vücut şekline göre şekil alan bir üründür.

 

Kilolu bir kadının giymesi halinde tüm kilolarını açık şekilde ortaya koyacaktır. Motorcu modasını yansıtan bu taytlar ile tarzınızı oluşturmak sizin elinizdedir.

 

Biker Tayt Biçimi

 

Biker taytlar önceleri motorcular tarafından kullanılırken şimdilerde sokak stilinin kadın grubunda yer alır. Biçimleri oldukça zarif olup, kullanan kadınların da zayıf ve uzun bacaklara sahip olması önemli bir detaydır.

 

Aksi halde biker taytın biçimi sizin görüntünüzü olumsuz etkiler. Böylece görsellik yakalamaya çalışırken çok daha kötü bir görüntü elde edebilirsiniz.

 

Genel anlamda tayt ürünü spor için kullanılır. Ancak biker taytlar bu amaçtan uzaktır. Şık ve zarif görünmek için özel bir akşam yemeğinde ya da davette bile kullanılabilir.

 

Altına giyeceğiniz topuklu ayakkabılar ile zarif görünebilirsiniz. Deri kumaştan olan bu taytın üzerine deri ceket tercih ederek eşsiz bir kombin oluşturmanız gerekir.

 

Hem asi ruhunuzu ortaya koyabilir hem de fiziğinizin detaylarını daha açık şekilde ortaya koyarak ince bacaklarınızı sergileyebilirsiniz.

 

Modelleri, renkleri ve ücreti ile kişileri memnun eden biker tayt ürünlerine https://www.beyyoglu.com/kadin-tayt/ sitesinden erişim sağlayabilirsiniz.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image