Arama

Batuhan Şahindokuyucu kim? Ne iş yapar? Projeleri? Yatırımları nelerdir?

2 yıl önce


Batuhan Şahindokuyucu kim? Ne iş yapar? Projeleri? Yatırımları nelerdir?
ad image
ad image

 

Ayak sağlığının her yaşta dikkat edilmesi gereken bir şey olduğunu biliyoruz. Özellikle bebeklik döneminde ayaklarda sorun oluşması durumu göz önünde bulundurulmalı ve bebekler için doğru ayakkabı seçiminde dikkat edilmelidir. Bebeklerde ayakların şekil bozukluklarına uğramaması adına tercih edilecek olan ilk adım ayakkabısı için en doğru markaya ulaşılması gerekmektedir. Bu konuda bebeklerin ayak hassasiyetini düşünen Mini Bum en doğru bebek patikleri modellerini sunmaktadır.

Minik bebeklerin kendi ayakları üzerinde durduğunu ve ilk adımlarını attığını gören ebeveynlerin ayakkabı alma telaşına çok iyi bir alternatif olmaktadır. Bebeklere ayakkabı alımı konusunda dikkat edilmesi gereken çok fazla husus bulunmaktadır. Mutlaka anne ve babaların bu hususları dikkate alması gerekmektedir.

Uzmanların bebekler için tercih edilen bebek patiklerinin de organik olmasına ve sağlık sorunlarına yol açmamasına önem verilmesi gerektiği konusunda açıklamaları da bulunmaktadır. Özellikle deri olarak üretilen bebek patikleri bebeklerin ayaklarını kavramasından dolayı çok daha sağlıklı olmaktadır. Hava akışını sağlayan ve kan dolaşımının sağlıklı olmasını sağlayan bu deri bebek patiklerini satın alarak bebeklerin hayata sağlam adımlar ile başlamasını sağlayabilirsiniz. Hem sağlıklı hem de doğal olması nedeni ile el yapımı bebek patikleri zararlı kumaşlardan da üretilememektedir. Bebeklerin ayak sağlığı açısından da zararlı olan naylon, polyester, akrilik gibi maddeler içermemesi nedeni ile deri bebek patikleri daha çok avantajlı olmaktadır. Organik pamuk iplikler ile üretilmiş olan deri bebek patiklerini tercih edilmesi gerekmektedir.

Hiçbir şekilde kimyasal madde içermemesi nedeni ile deri bebek patiklerinin kullanımı sırasında anne ve babaların içi de rahat etmektedir. Bebekler adımlarını atmaya çalışırken patik ayaktan lastik sayesinde kaymaz ve çıkmaz. Aynı ayakkabıyı andıran bu modeller sayesinde her mevsim rahatı bulan bebekler hayata adımlarını çok daha güçlü bir şekilde atabilmektedir.

Mini Bum markasına ait olan sağlıklı el yapımı bebek patikleri ile sizde bebeğinizin ayak sağlığını güvence altına alabilirsiniz. Esnek lastiğe sahip olması sayesinde kolay bir şekilde çıkarılması ve giydirilmesi mümkün olmaktadır. Sağlam bir tabana sahip olması bebeklerin doğal adımlarını atmasına destek olmaktadır. Ayak kaslarının normal bir şekilde gelişimini sağlaması için deri bebek patikleri en doğru tercih olacaktır.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image