Arama

Bahçeli, mafya liderinin suçlamalarına karşı çıktı

2 yıl önce

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) lideri Devlet Bahçeli , kaçak suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddialarına atıfta bulunurken, organize suç gruplarının girişimlerine rağmen Halk İttifakı'nı koruyacaklarını söyledi.

Bahçeli, mafya liderinin suçlamalarına karşı çıktı
ad image
ad image

 

27 Mayıs'ta yaptığı yazılı açıklamada, " Türkiye'ye yönelen ülkelerin , organize suç ağlarının, terör örgütlerinin, ayrılıkçı salgınların ve demokrasi karşıtlarının taciz ve aldatmacasına aldırmadan kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz " dedi.

MHP'nin iktidardaki Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) ile ittifakına atıfta bulunan Bahçeli, MHP'nin Halk İttifakı'nın "şanlı varlığını samimiyetle koruyacağını" belirtti.

"Milliyetçi Hareket Partisi meselelere hakimdir. Partimiz, Türkiye'nin içine çekilmek istediği girdabın farkında ama siyasi konumu da net ve milletin lehine ”dedi.

Bahçeli, "Türkiye'nin gündemi video kayıtlarıyla rehin tutulamaz" dedi.

MHP lideri, muhalefet partilerini Peker'in iddiaları üzerinde pazarlık yaparak başarılı olamayacaklarını söyleyerek “suç ve terör örgütlerine” güvenmekle suçladı.

Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve bazı eski kamu görevlileri ve siyasetçileri aleyhinde olağanüstü iddialarda bulunarak ve bu suçlamaları Birleşik Arap Emirlikleri'nden internet üzerinden duyurarak hedef alıyor. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Peker hakkında tutuklama emri çıkardı.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image