Arama

Avrupa Birliği Gönüllü Gençlik Projesi Uzaktan Eğitim Platformu Hizmete Başladı

3 yıl önce


Avrupa Birliği Gönüllü Gençlik Projesi Uzaktan Eğitim Platformu Hizmete Başladı
ad image
ad image

Bir Erasmus projesi olan Gönüllü Gençlik (“Toplumsal Medya Gönüllülüğüne Gençlerin Dâhil Edilmesi”) Uzaktan Eğitim Platformu hizmet vermeye başladı.

Gönüllü Gençlik projesini Toplumu ilgilendiren konularda gençlerin daha duyarlı, daha ilgili ve elini taşın altına koyarak gönüllülük esasına göre çeşitli sosyal faaliyetlerde yer almalarını ve bu süreçte toplumsal medya kullanımları konusunda bilinçlendirilmelerini amaçlamaktadır.” şeklinde özetleyen Bilim ve İnsan Vakfı Projeler Grubu Başkanı Zeynel Abidin Tokuoğlu; Gönüllü Gençlik adını verdikleri projede “Gençlerin Toplumsal Medya ile ilgili olarak sosyal medyadan televizyon yayıncılığına, gazete sayfalarından billboardlara kadar ulaşan geniş bir mecrada;
. Ekran ve Medya Teknikleri
. Toplumsal Medya Yönetimi
. Gönüllü Gençlik Faaliyetlerinin Yönetimi
konularında ücretsiz olarak katılabilecekleri ve her birinin sonunda alacakları sertifikalarla başarılarını taçlandırabilecekleri bir Uzaktan Eğitim Platformu hazırladık.” dedi.

Sözlerini gençlere bir müjde ile bitirmek istediğini belirten Tokuoğlu “Proje hareketliliğinin bir tanesi de Avusturya Viyana’da yapılacak. Şayet Covid-19 emaresi kalmaz ve sınırlarına açılarak Erasmus projelerinin hareketliliklerinin tekrar yapılabileceği durum oluşursa, sertifikalarını tam not üzerinden alan gençlerimizden bir kısmını Avusturya hareketliliğimize davet edeceğiz.” dedi.

Gönüllü Gençlik; Bilim ve İnsan Vakfı tarafından yürütülen, Bulgaristan ve Avusturya’nın da katılımıyla gerçekleştirilen; Avrupa Komisyonu ve Dışişleri Bakanlığı, Avrupa Birliği Başkanlığı, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından finanse edilen bir Erasmus projesidir.

Gönüllü Gençlik Projesi : https://www.gonullugenclik.com
Gönüllü Gençlik Uzaktan Eğitim Platformu : https://elearning.gonullugenclik.com

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image