Arama

Altın Künye Tasarımlar

1 yıl önce


Altın Künye Tasarımlar
ad image
ad image

 

Çeşitli büyüklükte ve değişik modellerde altın künye modelleri bilekleri süslemektedir. Tasarımları her gün değişen ve gelişen bir ürün haline gelmiştir. Geçmişte kalan, düz sade ve isim yazan bir plaka ve zincirden ibaret olan tasarımlar günümüzde de talep görmektedir. Sadeliği ile tercih sebebi olmaktadır. En minimalist tercihleri olanlardan, en cüretkâr kişilere bile hitap edecek tasarımları ile pazarda yerlerini almaktadırlar. Özellikle çocuklar için üretilen sevimli olanları vitrinlerde yerlerini almışlardır. Her biri ayrı bir zevke seslenmektedir.

Altın Künye Hediye

Hediye edilmek için güzel bir takıdır. Altın olması değerini arttırmaktadır. Altın zaman içinde değerini yitirmeden varlığını sürdürmektedir. Hiçbir bozulmaya uğramamaktadır. Çocuk ya da bebek hediyesi olarak, ilk künyeyi almak belki sizin göreviniz olacaktır. Birbirinden güzel, şirin erkek ve kız çocuklarına uygun tasarımlar vardır. Seçilecek en güzel hediye olacağı kesindir.

Altın Künye Modelleri

Seçimi yapılan altın künye modelleri kişinin yapısını da gösterir. Mineli cicili biçili modellerden biri tercih edilebilir. Ya da üç renk altın ile hazırlanmış bir model çok güzel yakışabilir. Beyaz altın her dönem modadır ve asil durur. Tüm model ve tasarımlara internetten bakmanın ve fiyat bilgisine erişmenin kolay olduğu bir siteyi size önermekteyiz. Bol çeşit ve model görmek için https://www.emajewellery.com.tr/altin-bileklik linkine tıklayabilirsiniz.

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image