Arama

Almanca Tercüme Taleplerinizde Kurumsal Çözümler

3 yıl önce


Almanca Tercüme Taleplerinizde Kurumsal Çözümler
ad image
ad image

 

Almanca tercüme, Almanya’nın Türkiye’nin en önemli ticaret ortaklarından birisi olması, Almanya’da yaşayan Türkler ve daha birçok nedenden dolayı Almanca tercüme talep edilmektedir. Okeanos Tercüme, farklı uzmanlık alanları bulunan Almanca tercümanlarıyla birçok çeviri alanında kurumsal çözümler sağlamaktadır.

Almanca Tercüme Hizmetimiz

Okeanos Tercüme, Almanca tercüme bürosu olarak teknik alanda Almanca Türkçe tercüme ve Türkçe Almanca tercüme hizmeti sağlamaktadır.

2019 TÜİK verilerine göre Almanya, 35 milyar 891 milyon Dolar hacimle Türkiye’nin en büyük ticaret ortağıdır. Aynı zamanda Almanya Türkiye’nin ihracat yaptığı ülkeler arasında birinci sırada; ithalat yaptığı ülkeler sırasında da ikinci sıradadır. 2020 yılı Ocak ayı verileri incelendiğinde Türkiye’de 7853 Alman sermayeli firma faaliyet göstermektedir. Almanya, bu bakımdan yine ilk sırada yer almaktadır. Otomobil, steyşın vagon, kara taşıtları aksamı, tedavi amaçlı ilaçlar, elektrikli makine ve cihazlar Almanya’dan fazlasıyla ithal edilmektedir. Söz konusu tüm bu ilişkiler Almanca teknik tercüme hizmeti için fazlasıyla talep yaratmaktadır.

Okeanos Tercüme, teknik alanlarda uzman ve deneyimli Almanca tercüman ekibiyle daha önce birçok teknik projede çalışmıştır. Bu bakımdan genel olarak müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Okeanos’un Almanca teknik tercümesini gerçekleştirdiği metinler arasında kullanım, bakım onarım kılavuzları yer almaktadır. Aynı zamanda teknik şartnameler, kataloglar, broşürler, ürün içerikleri, ürün etiketleri vb. için Almanca teknik tercüme hizmeti sunulmaktadır.

Almanca Hukuki Tercüme Hizmetimiz

Almanca teknik tercüme ile beraber en çok talep edilen bir diğer tercüme hizmeti Almanca hukuki tercüme hizmetidir. Özellikle mahkeme kararları, tensip tutanakları, duruşma tutanakları, talepnameler, boşanma evrakları, evlilik belgeleri, sözleşme metinleri sıklıkla tercüme edilmektedir.  Okeanos Tercüme, hukuki alanda uzman ve deneyim sahibi birçok Almanca tercümana sahiptir. Böylelikle Almanca hukuki dokümanlarınız için tam, doğru ve güvenilir hizmet sunulmaktadır.

Almanca Tıbbi Tercüme Hizmetimiz

Türkiye’nin Almanya ile olan ilişkileri bağlamında Almanca tercüme hizmetine ihtiyaç duyulan bir diğer alan tıp alanıdır. Doktor ve hastane web sitesi, ameliyat raporu, epikriz rapor, radyoloji raporu, hasta onam formu vb. Almanca tıbbi tercüme edilmektedir. Almanca tıbbi tercüme taleplerindeki artışta Türkiye’nin sağlık turizminde gelişmiş bir ülke olmasının rolü büyüktür. Okeanos Tercüme, tıp alanının ne denli büyük hassasiyet ve dikkat gerektiren bir alan olduğunun bilincindedir. Dolayısıyla çalışmalarını buna yönelik olarak gerçekleştirmektedir.

Almanca Yeminli Tercüme Hizmetimiz

Birçok alanda Türkçe Almanca çeviri ve Almanca Türkçe çeviri işlemi gerçekleştirilen evraklar resmi bir kuruma ibraz edilmesi halinde Almanca yeminli tercüme hizmeti talep edilmektedir. Doğum kayıt örneği, evlilik kayıt örneği, nüfus kayıt örneği, ikametgah belgesi, kimlik, ehliyet vb. için Almanca yeminli tercüme işlemi gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda diploma, transkript, mezuniyet belgesi, sınav sonuç belgesi vb. evraklar çevrilmektedir. Almanca hukuki tercüme işlemi gerçekleştirilen mahkeme evrakları, tıbbi raporlar vb. yine Almanca yeminli tercüman kaşe ve imzalı müşteriye sunulmaktadır. Söz konusu evraklar için ilgili resmi kurum noter tasdiki talep ediyorsa belgeler ona göre hazırlanmaktadır. Almanca yeminli tercüman kadromuz hem Türkçe hem de Almancaya hakim, alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Böylelikle Almanca yeminli tercüme metinlerinizde tam, doğru ve güvenilir hizmet sizlerle buluşmaktadır.

Diğer Almanca Tercüme Hizmetlerimiz

Temel Almanca tercüme hizmetlerimizin yanı sıra tez, ödev, makale vb. belgeler için Almanca akademik tercüme hizmetimiz bulunmaktadır. Almanca tercümanlarımız birçok uzmanlık alanına sahip kişilerden oluşmaktadır. Dolayısıyla kalite hizmet tarafınıza sağlanmaktadır. Almanca web site çevirisi ve yazılım çevirisi diğer hizmetlerimiz arasındadır.

Almanca Tercüme Bürosu Okeanos ile Kurumsal Çözümler Elde Edin!

Okeanos Tercüme, tercüme sektöründe köklü bir Almanca tercüme bürosu olarak faaliyet göstermektedir. Böylelikle tüm Almanca tercüme taleplerinizde kurumsal çözümler elde etmeniz bir hayli mümkündür.

Almanca tercüme hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için info@okeanotercume.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. Dilerseniz de, 0212 221 45 21 veya 0553 910 31 32 MOBİL / WHATSAPP / TELEGRAM numaralı hatlar aracılıyla da bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image