Arama

Afiş Baskılar Nerelerde Kullanılır? Dijital Baskı Burda

1 yıl önce


Afiş Baskılar Nerelerde Kullanılır? Dijital Baskı Burda
ad image
ad image

Tanıtım, afiş, reklam amaçlı yapılan baskı türleri arasında cam mekanlarda kullanılabilen, kolay takılıp kolay çıkarılabilen son derece kullanışlı ve estetik bir baskı hizmeti olan one vision baskı da bulunur. Bu baskı türü boydan boya bir camın tamamını kaplayabilen, ölçülere uygun yapılan ve içeriden dışarıyı gösterebilirken dışarıdan içeriyi göstermeyen özel bir baskı çeşididir. Dükkanlar, belirli merkezler, kurumsal binalar vb yapılar için bu baskı türü son derece kullanışlıdır. Özel çıkarma işlemleri uygulanmadığı takdirde kalıcıdır ve kolayca temizlenebilmektedir. Aparatı sayesinde istendiği zaman rahatlıkla çıkartılabilir. Cama zarar vermez, kolayca temizlenir, kalıntı bırakmaz.

Afişler Nerelerde Kullanılır?

 

Dijital baskı merkezi hizmetleri kapsamında yer alan afişlerin birçok farklı kullanım alanı vardır. Afişler her türlü tanıtım, gösterim, üretim, reklam, duyuru faaliyetleri için kullanılabilir. İsteğe özel tasarımları ile kullanılan bu ürünler çok amaçlı olarak değiştirilebilir ve geliştirilebilirler. Afişler belirli boyutlar ile birbirinden ayrılır. El ilanları, market broşürleri, filmler için yapılan tanıtım şablonları da bu ürünlere dahildir. Talep ettiğiniz boyuta ve kullanacağınız alana göre farklı uygulamalar da yapılabilir. Afişler askılar ile yapıştırmalar ile farklı yöntemler ile kullanılabilir. Kullanım alanı afişin doğru tasarımı ve doğru malzemeler ile üretilebilmesi için çok önemlidir. Bu konuda ilgili birimler sizinle iletişime geçerek taleplerinize uygun ürünler oluşturacaktır.

Afiş Baskı Fiyatları

 

Afiş fiyatları afiş türüne, üretim malzemesine, kullanım yöntemine, ölçülerine ve kalınlıklarına göre değişiklik gösterir. Bu değişiklikler müşteri talepleri doğrultusunda da şekillenebilir. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiler talepler ve mevcut kapasite birleştiği zaman belirlenir. Afiş içi tasarımlar ve renk doygunluk durumu da fiyatlara doğrudan etki eder. Müşteri talepleri ile üretim aşaması uyum içerisinde ilerleyerek bir sonuca varılır ve fiyat ölçeklendirmesi bu şekilde oluşur. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiyi ve daha kesin sonuçları yetkili ve ilgili birimler ile iletişime geçerek elde edebilirsiniz. Bu sayede hangi adımlar doğrultusunda ilerlemeniz gerektiğini daha net görebilirsiniz. Afişler uzun ömürlü ve dayanıklı malzemeler üzerine yapılırlar. Bu sebeple de kolay bir şekilde temizlenebilirler.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image