Arama

A Milli Takım'ın antrenman programında değişiklik

4 yıl önce


A Milli Takım'ın antrenman programında değişiklik
ad image
ad image

 

Lazer yöntemleri günümüzde popüler olarak tercih edilmeye devam ediyor. Fakat lazer cihazlarının yaptığı yanma hissinden ötürü birçok kişi lazer yapımını ertelemektedir. Gelişen teknoloji ile ortaya çıkan buz lazer yöntemi oldukça beğenilmekte ve kullanılmaktadır. Öyle ki lazer yapım seçimlerinde genel anlamda buz lazer yöntemi öncelik olarak tercih ediliyor.

2015 yılından bu yana kullanılmaya başlayan buz lazer cihazları hem sağlık açısından hem de cihazların kullanım kolaylığından daha çok tercih edilmeye devam ediyor. Buz lazer cihazları FDA onayı olarak da açıklama yaptığından kullanımında herhangi bir sorun çıkmamaktadır. Bu anlamda son dönemlerde epilasyon çeşidi denildiği zaman akla ilk olarak buz lazer yöntemi gelmektedir.

Son Teknoloji ile Geliştirilmiş Buz Lazer Cihazlarının Detayları

Sıfır acı hissi bırakan ve etki olarak da daha hızlı etki eden buz lazer uygulamasında profesyonel kişilerin uygulaması da önemlidir. Cihazların profesyonel kullanıma uygun olarak üretimi yapılması da güven alanında büyük fayda sağlamaktadır. Klinik çalışmalarından da tercih edilen buz lazer cihazları 3 dalga boylu olarak uygulama yapmaktadır. Bu nedenle hem hızlı etki etmekte hem de sıfır yan etki bırakmaktadır.

FDA onaylı orijinal buz lazer cihazları iki farklı şekilde piyasada bulunuyor. Bunlar haricinde bulunan buz lazer cihazlar orijinal olmamakla beraber ciddi anlamda sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Kişilerin buz lazer cihazları hakkında gerekli bilgilere ulaşması sonrasında doğru adreslerden alım yapması gerekmektedir. Orijinal cihazlarda genel olarak tüm cilt tipine uyumluluk da söz konusu olmaktadır.

Buz Lazer Cihazlarının Sağladığı Avantajlar

Ağrısız, hızlı ve daha etkili olarak tercih edilen buz lazer cihazlarından biri Soprano ICE şeklinde geçmektedir. Ülkemizde geçerli olan adınile 810 nm Dİone dalga boyu da göstermektedir. Bu buz lazer cihazı da diğer cihazlarda olduğu gibi FDA onaylı olarak bulunmaktadır. Hem cilt tipine hem de kıl tipine uyumluluk gösteren buz lazer cihazları ilk kullanımdan itibaren etkisini göstermektedir.

Konforlu olarak da tercih edilen buz lazer uygulamasında – 3 dereceye kadar soğutma söz konusudur. Bu anlanma buz lazer uygulaması yapılırken cilt serinler ve kıl kökünde oluşan etkiyi hissetmez. Acısız olarak yapılan buz lazer uygulamasından elde edilen sonuçların daha kalıcı olduğu da gözlenmiştir. 2x1cm tarama alanı ile yapılan buz lazer uygulaması düzenli olarak yapıldığında seans süresini de yarı yarıya indirmektedir.

Daha güçlü buz lazer cihazı olarak tercih edilen diğer çeşit ise Soprano ICE Platinum şeklinde olmaktadır. Buz lazer Platinum şeklinde elde edilen cihazlarda daha güçlü sonuç almak da mümkündür. Yan etkisi hiç olmayan ve diğer buz lazer cihazları seçimlerine göre daha hızlı kullanılabilen seçeneklerde sonuç almak da daha etkilidir. 3 dalga boyunun da etkili olduğu buz lazer cihazında aynı şekilde ağrı ya da yanma hissi söz konusu değildir.

Buz Lazer Uygulamasında daha Hızlı Sonuç Alma

Seans aralıklarını açtığı gibi seans sayısını da azaltabilmektedir. Ekonomik olarak da başarılı bulunan buz lazer cihazları uygulamasında çok açık tenli ciltlerde de aynı etkili sonuç görülebilmektedir. Dalga boyunun ve başlığın etkisinden ötürü her iki çeşitte de kıl kökünde bulunan melanin etkisin hale getirilmektedir. Yan etki yapmadan uygulanan bu yöntem diğer cihazlara oranla kalıcılıkta da üstte olmaktadır.

Buz lazer uygulamalarında tercih edilme sebebi öncelikle güvenilir olmasıdır. Son teknolojiye uygun olarak geliştirilen buz lazer cihazları cilt tipi ve kıl kökü yoğunluğuna göre de ayarlanabilir şekilde olmaktadır. Bu anlamda her çeşitteki cilt tipi ve kıl kökü kalınlarındaki kişilerde gönül rahatlığı ile buz lazer uygulamasından yararlanabilmektedir.

Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image