Rıdvan Parlarca Adli Tıp Kurumu'ndan DNA sonucu geldi

Rıdvan Parlarca Adli Tıp Kurumu'ndan DNA sonucu geldi

Adana'da aldığı muhabbet kuşlarını geri götürmesi için annesi tarafından uyarılan Rıdvan Parlarca'nın DNA testi sonucu açıklandı.

Magazin - 2017-11-14 11:28:05 Bu içerik 0 kez okundu.

 

Atv kanalında yayın yapan ve Müge Anlı tarafından sunulan "Tatlı Sert" programında kayıp olarak aranan 12 yaşındaki Rıdvan ile ilgili olarak gelen haber büyük üzüntüye neden olsu.

Rıdvan’ın ölüm haberinin alınmasının ardından ailenin şüpheleri herkesi şoka soktu. Müge Anlı’nın sunduğu programa bağlananküçük çocuğun babası; “Bulunan çocuk benim çocuğun değil” dedi.

Fakat olayın ardıdan Müge Anlı’nın programına katılan anne Makbule Parlarca; “Bulanan çocuk, tanınmaz haldeydi. Bana gösterilen kıyafetler çocuğuma ait değil. O çocuk benim çocuğum değil” dedi.

Yaşadığı acıdan dolayı sesi kısılan ve Müge Anlı’ya canlı yayında yazarak derdini anlatan baba Hasan Parlarca da toprağa verdikleri çocuğun kendilerine ait olmadığını, Adli Tıp Kurumu’ndan gelecek olacak DNA testi sonucunda her şeyin ortaya çıkacağını söyledi.

Bununla birlikte Rıdvan’ı teşhis eden amca ise anne ve babasının durumu kabullenemediğini belirterek “Sulama kanalında bulunan çocuk Rıdvan” şeklinde konuştu.

Bugun yayınlanan programda küçük Rıdvan'la ilgili yapılan DNA sonucu açıklandı. Müge Anlı'nın üzüntü içerisinde olduğu gözlemlenirken barajda bulunan cesedin Rıdvan Parlarca'ya ait olduğu kesinleşti. Yapılan DNA sonucunun pızitif çıkmasının ardından aile bireyler birkez daha yıkıldı.

Sende Yorumla...

ahmet demir

dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın? 2 ay önce

Şerife

Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum 3 ay önce

Murat Karakuş

sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız. 4 ay önce
DİĞER HABERLER