takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
Onurhan Konak İlk Albümünü Çıkartıyor
Onurhan Konak İlk Albümünü Çıkartıyor

Onurhan Konak İlk Albümünü Çıkartıyor

Onurhan Konuk “Ellerimi Tut” adını verdiği 5 şarkıdan oluşan bir albümünü 27 Temmuz tarihinde çıkaracağını duyurdu.

Magazin - 2020-07-20 15:43:30 Bu içerik 13956 kez okundu.

 

Albüme adını veren “Ellerimi Tut” şarkısına klip çekimlerinin de başladığını duyuran Onurhan Konak, Ellerimi Tut” adlı albümüyle müzik dünyasında giriş yapacak.  Bu yolda başarılı adımlarla ilerleyen genç sanatçı, albümü ile ilgili yaptığı açıklamada “27 Temmuz tarihinde çıkacak olan albümüm için çok heyecanlıyım. Beni fazlasıyla heyecanlandıran ve içime sinen bir albüm oldu. Albümümde benim için bir birinden özel olan 5 şarkıya yer verdim. Ama “Ellerimi Tut” şarkısının bende yeri çok ayrı. Bu şarkımın tamamlanma süreci korona nedeniyle yaşadığımız zor günlerde oldu. Herkes için zorlukla geçen bu süreçte bu şarkıyı tamamlama fırsatı buldum. Şarkının bende özel bir hikayesi var. Bu nedenle de şarkının adını albüme verdim. Şarkılarla yaşadığım duygularımı başkalarına aktarabilmek çok güzel. Dinleyen herkese bu duyguların geçeceğine inancım tam. Albümümü dinlettiğim yakın çevremden olumlu geri dönüşler alıyorum” dedi.

Şarkılarının dinleyicileriyle buluşacağı günü sabırsızlıkla bekleyen ve heyecanlı olan Onurhan Konak’ın müzik sektörüne ilk adımlarını atacağı, 5 şarkıdan oluşan albümü ve bu albüme adını veren “Ellerimi Tut” şarkısının klibi 27 Temmuz tarihinde tüm dijital platformlarda yayınlanacak. Onurhan Konak son olarak şu açıklamalarda bulundu. “Albümümün hazırlıkları sırasında benden desteklerini esirmeyen yakınlarıma ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER