İstenmeyen Gebelikte Düşük Hapı

İstenmeyen Gebelikte Düşük Hapı

Adwords - 2017-08-10 17:21:38 Bu içerik 0 kez okundu.

Günümüzde istenmeyen bir çok gebelikte kürtaj yapılmaktadır. Fakat yasa gereği gebeliğin kürtaj ile sonlandırılması çok fazla prosedür gerektirdiğinden farklı kürtaj yöntemleri tercih edilmektedir. Düşük hapı olarak bilinen Cytotec istenmeyen gebeliğin sonlandırılmasına yardımcı olmaktadır. 

Kürtaj hapı için Cytotec satın al butonundan site içerisinden temin edilebilmektedir. Düşük hapı kullanmak isteyenlerin gebeliğinde 12 haftayı geçmemesi gerekir. 12 hafta üzeri gebeliklerde doktor kontrolünün olması istenmeyen gebeliğin daha sağlıklı sonlanmasını sağlamaktadır.  

İstenmeyen gebelikler genel olarak kürtaj yolu  ile sonlandırıldığından normal kürtajda yaşanan psikolojik sorunlar meydana gelebilmektedir. Kadınlar için kürtaj masası oldukça ürkütücü ve can sıkıcı olabilmektedir. Cytotec kürtaj hapı bu sorunlarında yaşanmasına engel olur.  

Site üzerinden alınan Cytotec kürtaj hapı sonrasında kullanımı ve yan etkileri ile ilgili detaylı bilgi alınması gerekmektedir. Kolay ve ağrısız bir şekilde düşük yapmak isteyen kişilerin güvenilir bir şekilde kullanmasını sağlamaktadır. İstenmeyen gebelik sonlandığında normal adet düzenine geçmek için 1,5 ay gibi kısa sürede vücut kendini toplamaktadır. Düşük hapı vajinal bölgeden alınan bir ilaçtır. Ateş ya da kanama dışında herhangi bir yan etkisi görülmemektedir. İlaç kullanımına başlandıktan sonra kişide adet kanaması şeklinde kanama meydana gelmektedir. Buda düşüğün gerçekleştiğini gösterir. Kişi günlük hayatına çok çabuk dönerek normal kürtajda yaşanan sorunların hiç birini yaşamamaktadır. Cytotec hapı ile istenmeyen gebelik kısa sürede sonlandrılabilmektedir. 

 

Sende Yorumla...

Şerife

Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum 1 hafta önce

Murat Karakuş

sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız. 1 ay önce
DİĞER HABERLER