İstanbul Bölge Karması, Ligue de Normandie'yı 2-1 yendi

İstanbul Bölge Karması, Ligue de Normandie'yı 2-1 yendi

Spor - 2019-06-22 10:37:16 Bu içerik 402 kez okundu.

 

İstanbul Bölge Karması, Almanya'nın Münih kentinde düzenlenen UEFA Bölgeler Kupası (UEFA Regions' Cup) finalleri A Grubu ikinci maçında Fransa temsilcisi Ligue de Normandie'yı 2-1 mağlup etti.

Gruptaki ilk maçında West Slovakia'yı 3-1 yenen İstanbul Karması, ikinci maçında ise Fransız ekibi Ligue de Normandie karşısında 1-0 geriye düşmesine rağmen,  43. dakikada Umut Aydın ve 80. dakikadaki Caner Güner'in  golleriyle 2-1 kazandı.

İstanbul Bölge Karması, gruptaki son maçını 23 Haziran Pazar günü saat 11.30'da ev sahibi Bavaria ile oynayacak. Temsilcimiz bu maçı kazanır veya berabere kalırsa A Grubu'nu lider bitirecek ve UEFA Bölgeler Kupası'nda finale yükselecek.

Bavaria, gruptaki ikinci maçında West Slovakia ile 1-1 berabere kaldı. B Grubu'nda ise Çek Hradec Králové, Rus South Region-Chayka'yı 1-0 yenerken, Polonya ekibi Dolno Sląsk ile İspanyol Castilla y León ise 1-1 berabere kaldı.


Stat: Hankofen

Hakemler: Sebastian Colţescu (Romanya), Aleksandar Djikanović (Karadağ), Manuel Fernandes (Andorra)

İstanbul Bölge Karması: 1-Ahmet Pekgöz, 2-Kemal Yılmaz (Dk. 90+2 13-İsmail Aksoy), 5-Yıldıray Uyar, 4-Vedat Çıkın, 3-Doğan Zincir, 11-Caner Güner (Dk. 86 15-Oğuzhan Temel), 16-Emre Şeker, 8-Samet Semiz, 7-Fatih Gönen, 9-Yunus Topal (Dk.37 17-Onur Geçgel), 10-Umut Aydın

Yedekler: 12-Hakan Çolak, 23-Serhat Serbest, 6-Alpaslan Bağımsız, 14-Timurhan Atlılar, 18-Umut Can Yiten, 19-Muhammet Zeyit Günay

Ligue de Normandie: 16-Mathieu Lacaille, 19-Jules Huet, 5-Valentin Sanson, 12-Kevin Auzou, 14-Sami Mghinia, 17-José Dembi (Dk. 66 8-Thomas Valentin), 10-Maxime Roynel, 20-Jérémy Prieur, 13-Stive Mendy (Dk. 46 Gérard Bopu), 9-Thomas Vauvy, 15-Abdejalil Sahloune (Dk.73 6-Florian Levasseur)

Goller: Umut Aydın (Dk.43), Caner Güner (Dk.80) / Abdejalil Sahloune (Dk.33)

Sarı kartlar: Kemal Yılmaz, Yunus Topal, Oğuzhan Temel (İstanbul Bölge Karması) / Abdejalil Sahloune (Ligue de Normandie)

Kırmızı kartlar: Jérémy Prieur (Dk. 65), Thomas Vauvy (Dk. 83), Sami Mghinia (Dk.90+6) 


UEFA Bölgeler Kupası maç programı:
 

18 Haziran Salı

Saat

Maç

Yer

Skor

A Grubu

15:00

West Slovakia - İstanbul Bölge Karması

Kelheim

1-3

A Grubu

19:45

Bavaria - Ligue de Normandie

Kelheim

1-0

B Grubu

15:00

Hradec Králové - Castilla y León

Neustadt

0-3

B Grubu

19:45

South Region-Chayka - Dolno Sląsk

Neustadt

0-1

20 Haziran Perşembe

 

 

 

 

A Grubu

14:00

İstanbul Bölge Karması - Ligue de Normandie

Hankofen

2-1

A Grubu

15:30

Bavaria - West Slovakia

Landshut

1-1

B Grubu

17:00

Hradec Králové - South Region-Chayka

Kelheim

1-0

B Grubu

19:00

Dolno Sląsk - Castilla y León

Hankofen

1-1

23 Haziran Pazar

 

 

 

 

A Grubu

11:30

İstanbul Bölge Karması - Bavaria

Landshut

x-x

A Grubu

11:30

Ligue de Normandie - West Slovakia

Neustadt

x-x

B Grubu

18:30

Dolno Sląsk - Hradec Králové

Neustadt

x-x

B Grubu

18:30

Castilla y León - South Region-Chayka

Hankofen

x-x

26 Haziran Çarşamba

 

 

 

 

Final

19:30

A Grubu Birincisi - B Grubu Birincisi

Burghausen

x-x

(Tüm maçlar, Türkiye saatine göredir.)

A Grubu Puan Durumu
 

Takımlar

O

G

B

M

A

Y

P

Av

İstanbul B. Karması

2

2

0

0

5

2

6

3

Bavaria

2

1

1

0

2

1

4

1

West Slovakia

2

0

1

1

2

4

1

-2

Ligue de Normandie

2

0

0

2

1

3

0

-2



B Grubu Puan Durumu
 

Takımlar

O

G

B

M

A

Y

P

Av

Castilla y León

2

1

1

0

4

1

4

3

Dolny Śląsk

2

1

1

0

2

1

4

1

Hradec Králové

2

1

0

1

1

3

3

-2

South Region-Chayka

2

0

0

2

0

2

0

-2

 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER