Ebeveynler Tarafından Mücadele Edilen Onsekiz Aylık Bebek

Ebeveynler Tarafından Mücadele Edilen Onsekiz Aylık Bebek

18 aylık bir bebek annesinin eşinin uyuşturucu verdikten sonra yarı karmaşa ile hastaneye kaldırıldı. Bebek, sağlık durumunun ciddiyetinden dolayı Lamia, Orta Yunanistan ve oradan da bir hastaneye kaldırıldı.

Asayiş - 2017-08-03 11:27:46 Bu içerik 0 kez okundu.

 

17 yaşındaki annesi ve 23 yaşındaki ortağı gözaltına alındı ​​ve savcıya gönderildi. Çift ağır cezalarla karşı karşıya. Hem bebeğin annesi hem de büyükannesi, uyuşturucuyu bebeğe veren 23 yaşındaki ortak olduğunu iddia ediyor. Adamın bir uyuşturucu bağımlısı olduğu bildirildi.

Bir baskında, polis çiftin evinde Avlaki, Stylida'da yaşayan birkaç uyuşturucu buldu. Polis, hastane doktorlarının bebeğin kanında bulduğu maddenin aynısı olan sakinleştirici olarak kahramanın ve haşhaşın iyi gizli kısımlarını buldu.

Çiftin, yatıştırıcı madde hakkında "cehalet" duyurusunda bulunduğu bildirildi. Adamın çocuğun biyolojik babası olup olmadığı konusunda bir karışıklık var. Bazı medyaya göre, adam ailenin iki çocuğunun biyolojik babasıdır.

Bebeğin annesi, polise, bebeğin ağlıyor ve rahatsızlık hissettiğini iddia ederek adam hap kullandı. Uyuşturucular, çocuğun erişemeyeceği bir yerde gizlendiğini belirtti.

Televizyonda çıkan haberlere göre, bir Romalı anne, tutuklandı ve derhal suçlandı. Dava, tacize uğramış ve terk edilen Roman çocuklarının yakın geçmişteki diğer vakalarına potansiyel olarak eklenebilir.

Sende Yorumla...

ahmet demir

dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın? 2 ay önce

Şerife

Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum 3 ay önce

Murat Karakuş

sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız. 4 ay önce
DİĞER HABERLER