Dahlmeier, Olimpik biatlon çift için büyük dondurma yendi

Dahlmeier, Olimpik biatlon çift için büyük dondurma yendi

Almanya'nın Laura Dahlmeier, sprint kazandıktan iki gün sonra, 12 Şubat'ta yapılacak olan kış Olimpiyatları'nda ikinci altın madalyasını elde etmek için muhalefeti ve dondurucu koşulları yenerek 12 Şubat'ta oynadı.

Spor - 2018-02-14 17:07:00 Bu içerik 0 kez okundu.

 

24 yaşındaki oyuncu, Slovak evinde oturan Pyeongchang'daki gümüş rengi için Fransa'nın Anais Bescond'u dar bir şekilde yendiği Slovakya'nın Anastasiya Kuzmina'sının önünde bitirmek için "hayatını boyunca" koştuğunu açıkladı.

Geçen yılki dünya şampiyonasında beş altın madalya kazanan Dahlmeier, Şubat ayında yapılacak toplu girişte zafere ulaşırsa Olimpiyat çekişini üç altına çıkarabilir.

"Gerçekten soğuktu ve atış sahasında çok fazla rüzgar vardı" dedi.

"Özellikle son turda antrenörler bana her saniyeliğine savaşmam gerektiğini söylediler - çünkü arkamda bazı sporcular vardı ve hayatım boyunca koşmalıyım."

Dondurucu ve rüzgarlı koşullarda yarıştan önce bile yorgun hissettiğini belirtti.

"Ne diyeceğimi bilmiyorum çünkü yarıştan önce ve ilk turlardaki yarış sırasında gerçekten çok yorgun hissettim" dedi.

"Herhangi bir baskılı yarışta aynı, çünkü kendi hedeflerinize odaklanmanız ve sanırım biraz ustalık çekiyorum" dedi.

Sende Yorumla...

ahmet demir

dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın? 2 ay önce

Şerife

Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum 3 ay önce

Murat Karakuş

sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız. 4 ay önce
DİĞER HABERLER