Anlaşma Tamam Yüzüklerin Efendisi Dizi Oluyor

Anlaşma Tamam Yüzüklerin Efendisi Dizi Oluyor

3 serisiyle sinema sevenleri kendisine hayran bırakan "Yüzüklerin Efendisi" filminin dizi olması kararlaştırıldı. Yapılan çalışmaların ardından anlaşmalar tamamlanarak ayrıntılar belli oldu.

Kültür - Sanat - 2017-11-14 13:03:12 Bu içerik 0 kez okundu.

 

Game of Thrones ile bir döneme damga vurulmasının ardından gözler aynı kalitede bir dizi arayışına girmişti. Amazon tarafından hem bu boşluğu kapatmak hemde uzun soluklu bir dizi uyarlamasını hayata geçirmek üzere "Yüzüklerin Efendisi" filminin dizi çekimlerine başlamak istediği geçtiğimiz aylarda çok konuşulmuştu. Yapılan son dakika resmi açıklamasıyla birlikte artık işin ciddiye bindiği kabul ediliyor.

Bununla birlikte Amazon, Warner Bros. ortaklığıyla filmi, dizi formatında hayatına geçirerek sevenleriyle buluşturmak için kolları sıvadı.

Anlaşmanın detayları

Paylaşılan ilk bilgilere göre yapılan anlaşma pek çok ihtimali kapsıyor. Öncelikle ilk projenin çok sezonlu olmasına müsade ediyor. Böylece daha dizi başlamadan gelecek sezonları garanti altına alınmış oluyor. Bunun yanında hikaye içinde ilgi gören bir kahramanın kendi dizisine kavuşması da mümkün. Çünkü sözleşme spin-off projeleri de mümkün kılıyor. Gelelim dizinin konusuna… Bu noktaya da bir cümleyle değiniliyor. Yüzüklerin Efendisi’nde izlediğimiz olaylardan önce yaşananların ele alınacağı ve yeni maceralara yelken açılacağı ifade ediliyor. Orta Dünya tarihinin ne kadar köklü olduğu düşünülürse, anlatılabilecek pek çok hikaye bulunuyor. Siz bu proje hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sende Yorumla...

ahmet demir

dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın? 2 ay önce

Şerife

Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum 3 ay önce

Murat Karakuş

sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız. 4 ay önce
DİĞER HABERLER