Künye - Guncel Haber - Son Dakika Güncel Haberler

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ

Yusuf Uluoğlu

info@ajans27.net

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Yusuf İzzettin ULUOĞLU

info@guncel-haber.com

Yazı İşleri Müdürü

Yasin Demir

ydemir@guncel-haber.com

EDİTÖRLER

Volkan Parlak

vparlak@guncel-haber.com

Serdar Kıroğlu

serdarkiroglu@guncel-haber.com

Can FIRAT

canfirat@guncel-haber.com

İlker ÖNAL

ilkeronal@guncel-haber.com

GECE EDİTÖRÜ

Murat Çalışmaz

mcalismaz@guncel-haber.com

Faruk Alıcı

falici@guncel-haber.com

KÖŞE YAZARLARI

Mustafa Alp Bizer

mbizer@guncel-haber.com

Huseyin Bozdağ

hbozdag@guncel-haber.com

Gazi Kanlioglu

gkanlioglu@guncel-haber.com

Pelin Batur

pbatur@guncel-haber.com

Ozgul Gelir

ogelir@guncel-haber.com

SPOR MÜDÜRÜ

Ahmet Murat TEKE

ahmetmurat@guncel-haber.com

AZERBAYCAN TEMSİLCİSİ

Tural Davidov

tdavidov@guncel-haber.com

Ömer Faruk KAVAK

o.farukkavak@guncel-haber.com

RUSYA TEMSİLCİSİ

Фаина Зелёная (Faina Zelyonaya)

fzelyonaya@guncel-haber.com

Zafer ASLAN

zaferaslan@guncel-haber.com

HUKUK DANIŞMANI

Cuma NACAR

Reklam & Tanıtım Koordinatörü

Yusuf İzzettin ULUOĞLU

info@ajans27.net

WEB DESİNG & DÜZENLEME

Muhammed Kayar

bildirim@bisayfa.com

YER SAĞLAYICI

Paylasweb™ – Pnet Bilişim Hizmetleri

SİSTEM YÖNETİMİ VE YAZILIM

WordPress Veri Tabanı ile Hazırlanmıştır

ADRES

Ajans27 Reklam Tanıtım Medya ve İnternet Hizmetleri

Karataş Mah. 400 Nolu Cad. Uğur Center İş Merkezi No : Z-35

Şahinbey / GAZİANTEP

TEL : +90 541 922 42 00

İletişim : TIKLAYINIZ

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Guncel-Haber.Com yazıların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Guncel-Haber.Com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

© Copyrigth 2014 Guncel-Haber.Com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Guncel-Haber.Com’a aittir. Guncel-Haber.Com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Guncel-Haber.Com‘un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Ajans Üyelik

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recep İvedik 5'in fragmanı yayınlandı (Recep İvedik fragman izle)
Recep İvedik 5'in fragmanı yayınlandı (Recep İvedik fragman izle)
"AzeriLight" ın fiyatında indirime gidildi