Yunanlıların Çoğunluğu Başkanın Duyurularına Katılmıyor

Yeni bir anket, Yunanistan halkının büyük çoğunluğunun Cumartesi günü Selanik Uluslararası Fuarı'nın açılışında Başbakan Alexis Tsipras tarafından yapılan açıklama ve bildirilere güvenmediğini gösteriyor

Yunanlıların Çoğunluğu Başkanın Duyurularına Katılmıyor
Yunanlıların Çoğunluğu Başkanın Duyurularına Katılmıyor Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Kamuoyu yoklaması tarafından gerçekleştirilmiştir Marc adına Proto Thema Pazar gazetesi ve internet sitesinde. Katılımcıların yüzde 82,1'inin Tsipras'ın TIF sırasında verdiği sözlere inanmadığını, yüzde 15,1'inin başbakanın vaatlerini yerine getireceğinden emindiğini gösteriyor.

Son seçimlerdeki Syriza seçmenlerine gelince, katılımcıların yüzde 65.6'sı Tsipras'ın Selanik'te ilan ettiği şeyleri uygulamaya koyabileceğine inanmıyor. Syriza seçmenlerinin sadece yüzde 30,1'i hükümetten geçebileceğine inanıyor.

Tsipras'ın yabancı yatırımlar ve özel girişime ilişkin retoriği ve başarılı özel şirketlere yaptığı son ziyaretleri ile ilgili olarak, katılımcılardan 1'inde (% 49.3) bunun sadece gerçek politikalar ya da siyasi irade ile değil, yalnızca siyasi bir strateji olduğuna inanıyoruz.

Bu bağlamda, katılımcıların sadece yüzde 18,6'sı Yunan ekonomisinin toparlanma yolunda olduğunu düşünüyor. Bunun yerine, yüzde 36,3'ü ekonomide aynı kalacağına, yüzde 43,5'i ise daha da kötüleşeceğinden emin.

Belirli bulgular, Rumların vergilerini ödeyebilme yeteneğine ilişkin cevaplarla tutarlıdır. Özel olarak, yüzde 42,4'ü vergi yükümlülüklerini yerine getiremediklerini, yüzde 54,9'u da vergi yükümlülüklerini yerine getirmediklerini söyledi. Çoğunluğundaki Syriza seçmenleri (yüzde 61,3) vergi mükelleflerini ödeyebileceklerini söyledi.

Son olarak, değişiklikler üzerine eğitim bakanlığı üniversite giriş sınavlarını planlıyor, yüzde 58,3'ü değişikliklere, yüzde 22,2'si (Syriza seçmenlerinin yüzde 34,9'u) önerilen reformları olumlu bir şekilde değerlendiriyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort