Yunanlılar Rusya ve Putin'e Merkel, Trump'e güveniyor

Makedonya Üniversitesi'nden Kathimerini gazetesi için bir grup sosyolog tarafından yapılan bir kamuoyu araştırmasına göre , Rumların% 57.3'ü Rusya'ya ve% 67'si Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e karşı olumlu yaklaşıyor.

Yunanlılar Rusya ve Putin'e Merkel, Trump'e güveniyor
Yunanlılar Rusya ve Putin'e Merkel, Trump'e güveniyor Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Almanya Başbakanı Angela Merkel, ankete katılanların% 40.5'i, ABD Başkanı Donald Trump ise% 16.5 oranında olumlu bir şekilde değerlendirildi. Negatif olarak, sorgulananlardan% 25'i Putin'i sevmemekte,% 56'sı Merkel'e karşı olumsuz bir tutum içindedir ve Yunanlıların% 73'ü Trump'tan hoşlanmamaktadır.

"Dünyanın liderlerinden kime en çok güvendiklerinden" sorulduğunda Putin'in payı, cevapların% 41.5'ini, Merkel'in% 27.5'ini ve katılımcıların sadece% 5'ini Trump'a güveniyor.

Yunanlıların fazla% 43 katılımcıların sadece% 29.5 ABD Başkanı hakkında Alman başbakanının ve% 20 yaklaşık aynı belirtirken Rusya Başkanı, Yunanistan çıkarlarını destekleyen eminiz.

diplomatik konularda, katılımcıların% 47.5 katılımcıların sadece% 9 Atina NATO ülkeleri ile, ABD ile ilişkileri ve% 7,5 artırması gerektiğini belirtirken Yunanistan, Avrupa Birliği, Rusya ile 24.5% iyilik ilişkilerin güçlendirilmesi ile ilişkileri güçlendirmek gerektiğine inanıyoruz.

Anket, 15 ve 17 Eylül tarihleri ​​arasında 17 ve daha yukarı yaştaki 1,023 kişinin telefonuyla gerçekleştirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
beylikdüzü escort