Yunanlılar Medusa'nın Fırtınasını Bir Hava Ortamında Tezahür ediyor (video)

Yunanlılar, "Medusa" adlı bir hava olayının darbesini taşıyor. Medusa'nın başlıca özellikleri şiddetli yağışlar, fırtınalar ve güçlü rüzgarlardır.

Yunanlılar Medusa'nın Fırtınasını Bir Hava Ortamında Tezahür ediyor (video)
Yunanlılar Medusa'nın Fırtınasını Bir Hava Ortamında Tezahür ediyor (video) Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Medusa, bu yaz Yunanistan'da kaydedilen en sıcak yazlar arasında yer alan bir dizi ısınmanın ardından geliyor. Voria.gr, Selanik'teki şiddetli yağışın Halkidiki karayolunda arabalar sıralarına neden olduğunu bildirdi. Fırtınalar Larissa'da da gecikmelere neden oldu.

Agrinio'da Pazar günü saat 13: 30'dan sonra bir fırtına da yoğun yağış, dolu ve rüzgarın 30 dakikasına neden oldu. Yağışlı yoğun yağışlar Metsovo kasabasının sokaklarını nehirlere çevirdi.

Yağış ve gri bulutların hakim olduğu Serres bölgesinde kış anımsatan bir manzara görülebilir. Bazı bölgelerde sorunlar çok yoğun. Sokaklar ve tarlalar göl haline geldiği için evlerin çatıları sökülmüş durumda.

Pazartesi günü hava koşullarının, Orta Makedonya, Thesaly, Sporades adaları ve Evia'da beklenen en yoğun hava koşullarıyla, ülkenin büyük kısmını etkilemesi ve daha kuzeydeki Cyclades adalarına ve Trakya'ya kadar uzanması bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Melda     2017-06-29 Kesinlikle izleyeceğim teşekkürler
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmada dokuz yaşam tarzı değişikliği demans riskini azaltabilir
Çalışmada dokuz yaşam tarzı değişikliği demans riskini azaltabilir
Eski İngiltere kaptanı Michael Vaughan eleştirilerde bulundu
Eski İngiltere kaptanı Michael Vaughan eleştirilerde bulundu