Yunanlılar Medusa'nın Fırtınasını Bir Hava Ortamında Tezahür ediyor (video)

Yunanlılar, "Medusa" adlı bir hava olayının darbesini taşıyor. Medusa'nın başlıca özellikleri şiddetli yağışlar, fırtınalar ve güçlü rüzgarlardır.

Yunanlılar Medusa'nın Fırtınasını Bir Hava Ortamında Tezahür ediyor (video)
Yunanlılar Medusa'nın Fırtınasını Bir Hava Ortamında Tezahür ediyor (video) Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Medusa, bu yaz Yunanistan'da kaydedilen en sıcak yazlar arasında yer alan bir dizi ısınmanın ardından geliyor. Voria.gr, Selanik'teki şiddetli yağışın Halkidiki karayolunda arabalar sıralarına neden olduğunu bildirdi. Fırtınalar Larissa'da da gecikmelere neden oldu.

Agrinio'da Pazar günü saat 13: 30'dan sonra bir fırtına da yoğun yağış, dolu ve rüzgarın 30 dakikasına neden oldu. Yağışlı yoğun yağışlar Metsovo kasabasının sokaklarını nehirlere çevirdi.

Yağış ve gri bulutların hakim olduğu Serres bölgesinde kış anımsatan bir manzara görülebilir. Bazı bölgelerde sorunlar çok yoğun. Sokaklar ve tarlalar göl haline geldiği için evlerin çatıları sökülmüş durumda.

Pazartesi günü hava koşullarının, Orta Makedonya, Thesaly, Sporades adaları ve Evia'da beklenen en yoğun hava koşullarıyla, ülkenin büyük kısmını etkilemesi ve daha kuzeydeki Cyclades adalarına ve Trakya'ya kadar uzanması bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
beylikdüzü escort