Yunanistan'ın Korfu Havaalanı'ndaki Planları Sunuldu

Yunanistan'ın Korfu Havaalanı'ndaki Planları Sunuldu

Yunanistan'ın Korfu şehrinde düzenlenen özel bir etkinlik sırasında Corfu'nun havaalanının geliştirilmesi ve yükseltilmesi planlarını sundu.

Yunanistan'ın Korfu Havaalanı'ndaki Planları Sunuldu
Yunanistan'ın Korfu Havaalanı'ndaki Planları Sunuldu Admin
Bu içerik 1363 kez okundu.

 

"14 havalimanının birçoğundaki durum çok sorunlu, bu nedenle önümüzdeki sekiz haftadaki ilk hedefimiz, iyi bir temizlik yapmak, tuvalet geliştirmek, yolcuların daha keyifli olmasını sağlamak, yeni bir kontrol sistemi kurmak ve dönüşümü yapmaktır. Fraport Yunanistan'daki CEO'su Alexander Zinell, ANA'ya verdiği röportajda "Uluslararası hava limanları modelinde havaalanı."

Bu havaalanlardaki yolcular ve işçiler için sağlanan faydaları sundu ve Sivil Havacılık Otoritesi'ndeki işçilerin çalışma durumlarında hiçbir şey değişmeyeceğini belirtti.

"Yatırımımız yolculara ve havaalanı çalışanlarına, halihazırda çok zorlu çalışma koşullarında fayda sağlamaktadır. Amacımız yolcular, işçiler ve toplum için emek koşullarını ve havalimanını daha iyi, daha temiz ve daha güvenli hale getirmek "dedi. Zinell," Sivil Havacılık Otoritesi çalışanları devlet çalışanlarıdır ve çalışmalarını kaybetmeyecek, ancak Farklı mesajlar. 560 yeni iş pozisyonu yarattık ve temizlik ve diğer hizmetler ile işbirliği sözleşmeleri imzaladık. Böylece yerel topluluklar için tüm havaalanlarında yeni iş pozisyonları yaratacağız "dedi.

Zinell, Fraport Yunanistan'ın önümüzdeki dört yıl içinde beş yeni istasyon istasyonu inşa etmeyi planladığını söyledi. Aralarında Corfu da bulunan "Her yerde yeni havaalanı tesislerine sahip olmak gerekli değildir, ancak önümüzdeki dört yıl içinde beş yeni istasyon istasyonu ve Corfu'yu inşa edeceğiz" dedi. Aralarında olacağım. Aynı zamanda, kalan havaalanlarında dramatik değişiklikler yaparak onları tamamen yeni bir seviyeye getireceğiz "dedi.

Fraport Yunanistan, Selanik ve Mykonos uçuşlarını başlatmak isteyen bir havayolu olan Qatar Airways ile bir işbirliği anlaşması imzalamaya çalışıyor dedi. Zinell, Yunan hava limanlarında yolcular için ekstra bir ücret alınmayacağını, ancak havaalanında park ücreti vermek üzere kapıyı açık bıraktığını söyledi. 
(Kaynak: ana-mpa)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, ABD'nin S-400'ler üzerindeki yaptırım kararının 'gözden geçirilmesi' çağrısında bulundu
Türkiye, ABD'nin S-400'ler üzerindeki yaptırım kararının 'gözden geçirilmesi' çağrısında bulundu
MHP lideri 14 düzenleme önerdi
MHP lideri 14 düzenleme önerdi