Yunan partilerde Memnuniyeti uzakta kazanmak için

"Uzak zafer popülizmi aristerodexiou saldırı aklın liberal güçlerin cevaptır" diye tarafından kendi kişisel Twitter hesabında yazdığı Kyriakos Mitsotakis Fransız seçimlerinin ilk tur sonuçları hakkında yorum.

Yunan partilerde Memnuniyeti uzakta kazanmak için
Yunan partilerde Memnuniyeti uzakta kazanmak için Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

"Uzakta ilk turda getirdi etkisi Emmanuel kutluyorum. Tüm sağcı aday karşı, Fransız Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanlığı'na verecektir savaşı destekleyen, "PASOK lideri ve Demokratik koalisyon başkanı fofi gennimata . 

tarafından ifade Memnuniyet Stavros Theodorakis nehri: "Whew! rahatlama iç geçiriyorum. Makro ilk. sarılmak uyku ve şirket ağlayabilirsin Faşist, popülist ve anti-Avrupalılar, "görevinden söyledi. 

DİMAR Başkanı Thanasis Theocharopoulos Le Pen özellikle endişe verici oranları kaydetti: 

"İkinci tur girişinde çok olumsuz bir gelişmedir. İkinci turda demokratik güçler tarafından desteklenen ve Uzun, sosyal demokrat kökenli olan merkezci Avrupa yanlısı aday AB içinde ilerici ve reformist politika değişikliği politikaları için de devam etmek hepimizin umudu yenilemeyi isteğini dile seçilmesi gerektiğine yerine dogmatik kemer sıkma daha büyüme ve istihdam. en sağda Fransa'da hakim olmamalıdır. Bu demokrasi ve Avrupa için yenilgi olacaktır. "

Kaynak: Newsroom DOL

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort