Yunan Lokali Sahibi, Vergi Müfettişlerini korkutmak için havaya ateş ediyor

Orta Yunanistan'ın Volos kentindeki bir lokali sahibi Perşembe günü havalimanında bir dizi vergi ihlali iddiasıyla 500 euro para cezasına çarptırılan üç vergi denetçisini korkutmak için havaya fırlattı

Yunan Lokali Sahibi, Vergi Müfettişlerini korkutmak için havaya ateş ediyor
Yunan Lokali Sahibi, Vergi Müfettişlerini korkutmak için havaya ateş ediyor Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Üç yetkili, sahibi denetlemek için perşembe öğleden sonra lokali tesislerine girdi. Birkaç vergi kanunu ihlali yapıldığını ve sahibine 500 euro para cezası verdiğini ancak yeni bir tasarının emri doğrultusunda 48 saat boyunca işyerini kapatmaya devam etmediğini fark ettiler.

Ancak, üç vergi denetçisi ayrılmaya başladığında, lokali sahibi bir av tüfeği ile onları takip etti ve havaya ateş ederek onları tehdit etti ve ince yüklemeyi protesto etti.

Polise hemen haber verildi ve lokali sahibinin yasa dışı silah bulundurması nedeniyle tutukladı.

Maliye Bakanı Yardımcısı Katerina Papanatsiou olaydan sonra şunları söyledi: "Dün Volos bölgesinde meydana gelen şiddet olayları ve Ajans çalışanlarının Kamu Gelirlerinin Araştırılması ve Korunması için çalışanların tehditleri ile ilgili olarak, Vergi incelemeleri, vergi kaçakçılığıyla mücadele etmeyi amaçlayan Yunanistan'ın tüm bölgelerinde aynı yoğunluk ve tempoda devam edecek . "

Papanatsiou, "Vergi kaçakçılığını normal kabul etmeye devam eden bazıları, geçmişle ilgili taktik ve algılamalar üzerinde ısrar etseler dahi, vergi makamları ve çalışanları çalışmaya devam edecek" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort