Yunan Hükümeti, Yardım Edilen İntihar Yasasını Tanıdı

Yedi ay önce bir muhalefet milletvekili tarafından verilen parlamento sorununun Adalet bakanı Stavros Kondonis'in verdiği cevap, Sriza liderliğindeki hükümetin yardımlı intiharla ilgili bir yasa tasarısı hazırlamayı düşünüyor olup olmadığını sordu.

Yunan Hükümeti, Yardım Edilen İntihar Yasasını Tanıdı
Yunan Hükümeti, Yardım Edilen İntihar Yasasını Tanıdı Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Tarafından bakana yöneltilen soru, Potami için 20 Mart tarihinde Yorgos Amyras, Kondonis bugün gecikmiş cevap aldı.

Amyras, hükümetin parlamentoya bir yardımcı intihar yasası çıkarmaya niyetli olup olmadığını soruyordu; Konuyla ilgili daha önce Yunan kilisesinde yapılan görüşmelerin olup olmadığı ve konuyla ilgili ortak bir Avrupa politikası için AB yetkilileri ile müzakerelerin olup olmadığı.

Kondonis'in biraz belirsiz ve gecikmiş cevabı, konunun, hükümetin tasarı hazırlama komitesi tarafından halen taslak şeklinde olan ülkedeki yeni ceza yasası için gelecek tartışmada genel tartışmaya açık olacağı yönünde oldu.

Bakan, yaklaşmakta olan ceza yasası tartışması çerçevesinde, MP Amyras'ın "yasama meclisinin bir üyesi olarak ve bir Yunan vatandaşı olarak" tüm yönlerini şekillendirmeye katılma fırsatı bulacağını da sözlerine ekledi.

Meclis gazetecilere göre, Adalet bakanı, bir taraftan meseleyi açık tutmak ve diğer taraftan kesin bir siyasi konumu benimsemekten kaçınarak, MP'nin sorusuna kasıtlı olarak belirsiz bir yanıt verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort