Yunan başlangıç ​​web'de beyin görüntüleme sunuyor

Yunanistan'ın başlangıcında Advantis Medical Imaging, tıbbi görüntüleme için yazılım geliştirme alanında aktif olduğu için hızla değişen iki ana sektörü, tıp ve teknolojiyi bir araya getiriyor.

Yunan başlangıç ​​web'de beyin görüntüleme sunuyor
Yunan başlangıç ​​web'de beyin görüntüleme sunuyor Admin
Bu içerik 410 kez okundu.

 

Bu sektör Yunanistan pazarında kademeli bir büyüme yaşarken, küresel tıbbi görüntüleme yazılımı pazarının 2,5 milyar dolar olacağı tahmin edilmektedir ve 2024 yılına kadar 4,5 milyar dolara çıkması beklenmektedir. emtia içine proje.

Firma 2016 yılında iş alanında ortaya çıkmış ve o zamandan beri ürünlerini, Beyin taramalarını görüntüleyen, işleyen ve analiz eden Brainance MD - beyin görüntüleme yazılımını yerli ve yabancı topluluğa sundu. Yazılıma internet üzerinden erişilebilir. İki ve üç boyutlu işleme için özel algoritmalar ve araçlar sayesinde, teknoloji, tümörler ve Alzheimer gibi ciddi beyin durumlarının zamanında ve doğru bir şekilde konulmasında doktorlara büyük ölçüde yardımcı olabilir.

Kurucu Paris Ziogas'ın Kathimerini'ye söylediği gibi, yazılımın avantajlarından biri, geleneksel masaüstü yazılımlarından farklı olarak, yalnızca bir internet hizmeti olarak sunulması ve birden fazla kullanıcının uzaktan kullanmasına olanak sağlamasıdır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2019-2020 Kulüp Lisans Süreci sonuçlandı
2019-2020 Kulüp Lisans Süreci sonuçlandı
Sesi Görenler, Avrupa Şampiyonası'nda yarı finale yükseldi
Sesi Görenler, Avrupa Şampiyonası'nda yarı finale yükseldi