Yumurta Nakli

Üreme fonksiyonları özellikle kadınlarda 35’li yaşlardan sonra hızla gerilemektedir. Üreme fonksiyonlarını etkileyen bir çok organ ve doku olmakla birlikte yaşlanma en çok yumurtalar üzerinde olmakta

Yumurta Nakli
Yumurta Nakli seobaz
Bu içerik 0 kez okundu.

Yumurta nakli başlı başına bir tedavi yöntemidir.

Başarıya götüren hususlar ise şunlardır.

Yumurta vericilerinin belirlenmesi ve yapılacak testler:

Üreme fonksiyonları özellikle kadınlarda 35’li yaşlardan sonra hızla gerilemektedir. Üreme fonksiyonlarını etkileyen bir çok organ ve doku olmakla birlikte yaşlanma en çok yumurtalar üzerinde olmakta, diğer organ ve dokularda fazla bir etkisi olmamaktadır. Kendi tecrübelerimden yola çıkarak, 50 yaşın üzerinde 1000’den fazla kadının kolaylıkla yumurta nakliyle gebe kaldıklarını ve doğurduklarına biliyorum.

Yumurta alacak kadınlarda rahim, tüpler ve sperm ile ilgili çok önemli bir sorun yoksa kaliteli yumurta vererek gebelik elde etme şansı % 99 civarındadır. Yumurta vericilerine yapılabilecek binlerce test olmakla birlikte hiçbir vericinin %100 sağlıklı çocuk doğuracağını söyleyemeyiz. Bilindiği üzere insanda 46 kromozom, 34 bin civarında gen ve bu genlerin üzerinde bulunan lokuslar ve küçük bölgelerde milyonlarca olasılıkla hastalık mevcuttur. Bu bölgelerdeki hastalıkların tümünü taramak günümüz teknolojisiyle mümkün değildir. Maddi olarak da bunların hepsini taramak hem imkansız hem de gereksizdir. Bir donörde yapılan standart testlerin dışında güvenli ve sağlıklı bir bebek doğurmanın en önemli garantisi verici kadının daha önce çocuk doğurmuş olmasıdır. 

Kaynak:http://www.yumurtadonasyonu.co

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı