Yüksek Verimlilikte İwis Zincir Lider

Dünyanın en iyi zincir markalarından olan İwis zincir, 100 yılı aşkın süredir çok geniş bir kapsama ile üretimlerine devam etmektedir. İlk olarak 1881 yılında temelleri atılan marka, günümüzde dünyanın dört bir yanında tercih ediliyor.

Yüksek Verimlilikte İwis Zincir Lider
Yüksek Verimlilikte İwis Zincir Lider ahmet
Bu içerik 1528 kez okundu.

Dünyanın en iyi zincir markalarından olan İwis zincir, 100 yılı aşkın süredir çok geniş bir kapsama ile üretimlerine devam etmektedir. İlk olarak 1881 yılında temelleri atılan marka, günümüzde dünyanın dört bir yanında tercih ediliyor. Çok çeşitli kapsama alanlarında üretimi yapılan İwis zincir, pek çok sektörün kaliteli zincir konusunda gözde markası olmuş durumdadır. Peki, ülkemizde üretimi nasıl yapılmaktadır? Türkiye’de satışı nasıl gerçekleşir? Merak edilen tüm sorularınıza yanıt, yazımızın devamındadır.

İwis Türkiye

Pek çok firmanın öncelikli tercihi olan İwis zincir, tarımdan endüstriye sayısız alanda hizmet vermektedir. İwisTürkiye yetkilendirilmesi ile imalatı ve satışı ülkemizde de devam eden marka, kalite ve servis farkı ile açık ara en iyi markadır. Almanya menşeili olan firma, 100 yılı aşkın süredir imalata aralıksız devam etmektedir. İlk olarak bisiklet ve motosiklet için üretim yapmaya başlayan firma, daha sonra sürekli olarak gelişime devam etmiş ve bugün yakaladığı başarıya ulaşmıştır. Kendisini geliştirmekten hiç geri kalmayan firma, 1994 yılında Formula 1 araçlarının kullandığı zincir markası da olmuştur. Öyle ki firma, zamanla bu gelişmeyi kısıtlamamak ve devamlı büyümeye devam etmek için, firmayı alt odak noktalarında ayırmıştır. İwis zincir markası altında üretim sağlayan Jwis zincir ve Elite zincir, ülkemizde de hizmet vermeye devam etmektedir.

Acs Zincir

İwis zincir Türkiye yetkili bayi olarak hizmet sunan Acs zincir, ülkemizde hizmet veren güzide markalar arasındadır. Dünyaca ünlü zincir markasının Türkiye temsilcisi olan firma ayrıca, Jwis zincir ve Elite zincir satışı da yapmaktadır. İwis zincir firması altında üretilen tüm ürünler, Acs zincir farklı ile kullanıcılara sunulmaktalar. Üstün performans ve kalitenin tek markası olan firma, sunduğu teknik servis imkanları ile de müşterilerinin daima yanındadır. İwis zincir yetkili servisi olarak, ürünlerin teslimatı ve kurulumu noktasında hizmet vermektedirler. Ayrıca bakım, garanti işlemleri, değişim ve daha birçok ihtiyacınız olan servis hizmetlerini, Türkiye yetkili servisi olarak sağlamaktadır. Sizde, en kaliteli zincir markası arıyor ve üstün bir performans ile sağlam bir teknik destek istiyorsanız, Acs zincir web sitesi üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere