Yol Güvenliğinize Önem Verin

Güvenli bir sürüş için lastik modelinin ve markasının kaliteli olması gerekir.

Yol Güvenliğinize Önem Verin
Yol Güvenliğinize Önem Verin Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Güvenli bir sürüş için lastik modelinin ve markasının kaliteli olması gerekir. Zemine göre uyum sağlayan lastik modelleri sizi kazalara karşı da koruyacaktır. Michelin Primacy3 lastik modeli güvenli ve uzum ömürlü olması ile ön planda yer alır. Bunun için araçlarınızda bu lastik modelini güven içerisinde kullanabilirsiniz. Bu lastik modeli garantili olarak size sunulur. Ayrıca gerekli testleri de başarı ile geçmiş olması da büyük bir avantaj sağlamaktadır. Teknik özellikleri arasında ileri derecede güvenlik ilkesi ön planda yer almaktadır. Kuru zemin ve ıslak zemin üzerinde frenleme sistemi profesyonel olarak karşınıza çıkar.

Michelin Primacy3 Teknik Özellikleri Nelerdir

Michelin Primacy3 lastiklerinin en önemli özelliği uzun ömürlü olmasıdır. Benzer ve farklı markaların lastik ömürleri ile kıyaslandığında %30 daha uzun ömürlüdür. Bu maddi açıdan ve güvenlik açısından önem teşkil etmektedir. Otomobil üreticileri tarafından 120 kereden fazla tercih edilen bir lastik modelidir. Bu avantajı ile de her araçta kullanılması size keyifli bir sürüş imkânı sunar. Viraj almadaki performansı ile sürücüsüne güven verir. Standart lastikler zemin ile bir bağlantı yani temas kuramaz. Bu da performansı düşürür. Ancak Michelin Primacy3 teknik özelliği içerisinde kılcal kanallar yardımı ile zemin ile tam bir temas halindedir. Bu da fren özelliğinin daha aktif olmasını sağlar. Sırt kauçuğu sayesinde bütün zeminlerde mükemmel bir yol tutuşu sergiler.

Michelin Primacy3 İle Yol Güvenliğinize Önem Verin

Ani fren kabiliyeti yüksek olan bu lastik modeli performansı ile sizi şaşırtacaktır. Yolda tutunma özelliği ve maksimum verimi ile güvenli bir sürüş imkânı da tanımaktadır. Fiyat açısından ele alındığında ise bu yüksek özellikteki model ekonomik fiyatlara satışa sunulmaktadır. Topraklı yolda az titreşimi sayesinde sizi yormadan yol almanıza da yardımcı olmaktadır. Ayrıca lastik sesini de bu model de duymazsınız. Bu da teknik olarak en önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Güvenli bir sürüş deneyimi yaşamak istediğinizde lastiklerinizi Michelin lastikleri ile değiştirebilirsiniz.

Kaynak: Michelin Yetkili Bayii Polat Oto

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor