Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası eleme turu fikstürü belli oldu

Eleme turu müsabakaları, 4 ve 6 Mayıs tarihlerinde bölgesel olarak, tabloda açıklanan sahalarda oynanacak.

Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası eleme turu fikstürü belli oldu
Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası eleme turu fikstürü belli oldu Admin
Bu içerik 69 kez okundu.

 

Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası'nda gruplarını lider bitiren 26 takım, Türkiye finallerine katılacak 8 takım arasına girmek için eleme turu müsabakalarında mücadele edecek.

Eleme turu müsabakaları, 4 ve 6 Mayıs tarihlerinde bölgesel olarak, tabloda açıklanan sahalarda oynanacak.

Müsabakaların (35 dakika x 2 devre) eşitlikle bitmesi halinde uzatma süreleri (10 dakika x 2 devre) , eşitliğin sürmesi halinde penaltı vuruşları bir üst tura çıkacak takımın belirlenmesini sağlayacak.

2017 - 2018 SEZONU YILDIZ KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ELEME FİKSTÜRÜ
No Tarih Şehir Saha Saat 1. Takım 2. Takım
1 04.05.18 DİYARBAKIR ŞİLBE SENTETİK SAHA 11:00 AĞRI A.S.P. GENÇLİK VE SPOR VAN YOL SPOR
2 04.05.18 V. A. CEMİL SERHATLI TESİSLERİ  11:00 NUSAYBİN GENÇLİK SPOR GAZİKENTSPOR
3 06.05.18 11:00 1. Maçın Galibi 2. Maçın Galibi
4 04.05.18 ADANA ADANA GENÇLİK STADI 11:00 K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR TAVLA GENÇLİK SPOR
5 06.05.18 11:00 4. Maçın Galibi KAYSERİ GENÇLERBİRLİĞİ
6 04.05.18 ISPARTA ATATÜRK STADI 11:00 ADANAGÜCÜ KONYA İDMANYURDU SPOR
7 04.05.18 13:00 1207 ANTALYA DÖŞEMEALTI BLD. SPOR HOROZKENT SPOR
8 06.05.18 10:00 6. Maçın Galibi 7. Maçın Galibi
9 04.05.18 MANİSA 8 EYLÜL SUNİ ÇİM SAHA 11:00 FETHİYESPOR AĞAKÖYSPOR
10 06.05.18 11:00 9. Maçın Galibi KONAK BELEDİYE SPOR
11 04.05.18 BURSA PANAYIR SAHASI 11:00 AKDENİZ NURÇELİK SPOR KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
12 06.05.18 PANAYIR SAHASI 14:00 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK 11. Maçın Galibi
13 06.05.18 İSTANBUL ESENLER BELEDİYE STADI  16:00 FATİH VATAN SPOR BEŞİKTAŞ A.Ş.
14 04.05.18 SAKARYA ARİFİYE BLD. SPOR KOMPLEKSİ 11:00 KARADENİZ EREĞLİ BELEDİYE SPOR FOMGET GENÇLİK VE SPOR
15 06.05.18 14:00 DUDULLU 14. Maçın Galibi
16 04.05.18 GİRESUN 15 TEMMUZ SPOR KOMPLEKSİ 11:00 GÜLİZAR H. YILMAZ GSS LİSESİ SOYASPOR GENÇLİK
17 04.05.18 13:00 ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR RİZE YEŞİL ÇAY SPOR
18 06.05.18 ORGANİZE SAHASI 14:00 16. Maçın Galibi 17. Maçın Galibi
             

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHP'nin yerel seçimdeki başkan adayları açıklandı!
MHP'nin yerel seçimdeki başkan adayları açıklandı!
Avrupa Komisyonu eski ELSTAT şefi olan desteğini yineledi
Avrupa Komisyonu eski ELSTAT şefi olan desteğini yineledi