takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle
 Yeni Neslin Kayahan'ı; Boran Duman

Yeni Neslin Kayahan'ı; Boran Duman

Yeni Neslin Kayahan'ı; Boran Duman
Yeni Neslin Kayahan'ı; Boran Duman Admin
Bu içerik 5271 kez okundu.

 

Gerek söylediği şarkıları ile gerek ses tonu ile tüm Türkiye'de ani bir çıkış yakalayan Boran Duman özellikle İstanbul ağlıyor ile zirveye girdi.

Bahçekat müzik prodüksiyonu ile gerçekleşen bu şarkı gündeme bomba gibi düştü. Pek çok şarkıcının daha ilk günden şarkısı pek çok kişi tarafından seslendirildi.

Günümüzün Kayahan’ı olarak ifade edilen Boran Duman'ın kısa sürede daha da büyümesi bekleniyor. Her geçen gün bu doğrultuda çalışmalar ile karşımıza çıkan ünlü şarkıcı şuan ise başka bir şarkı hazırlığında olduğunu sevenleri için bildirebiliriz.

Şarkılarda alışılmış olan duygulara alternatif olarak pek çok farklı duygu barındıran Boran Duman pop müzikten çok alternatif pop kategorisinde yer alıyor.

Hayatta daima gerçeklik peşinde olup şarkılarında da gerçekliği yansıtmaya çalışıyoruz. Boran Duman aslında besteci ve söz yazarı olarak da çalışmalar yapıyor.

Pek çok hayranı şu an da yeni çıkacak olan şarkısını merak ile bekliyor. İstanbul ağlıyor şarkısı 50 ünlü isim tarafından seslendirildi. Bu şarkının da büyük başarılara elde etmesi bekleniyor.

Boran Duman daha önce aslında ilk olarak sosyal medyada yaptığı yorumlar ile karşımıza çıkmıştı. Cem Karaca’ya ait şarkılardan biri olan Kahya Yahya isimli şarkı hakkında birtakım yorumlarda bulunmuştu.

Boran Duman günümüzde Avrupa’da ve ülkemizde çeşitli sahnelere çıkıyor. İstanbul ağlıyor şarkısının yanı sıra unutmadım, kahya yahya, nazlım adlı şarkıları da bulunuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Keşifle gaz ithalatını azaltmak Türkiye için 'büyük başarı'
Keşifle gaz ithalatını azaltmak Türkiye için 'büyük başarı'
Çin, Sincan ve Hong Kong eleştirisinden sonra G7 'manipülasyonunu' çarptı
Çin, Sincan ve Hong Kong eleştirisinden sonra G7 'manipülasyonunu' çarptı