YENİ NESİL MODERN ODA KAPILARI

YENİ NESİL MODERN ODA KAPILARI

YENİ NESİL MODERN ODA KAPILARI
YENİ NESİL MODERN ODA KAPILARI Emre
Bu içerik 939 kez okundu.

Kapılar bulunduğunuz hemen her yerin en dikkat çeken elemanıdır. Eviniz veya ofisiniz için istediğiniz renkte ve modelde özel tasarım oda kapısı üretimleri gerçekleştiriyoruz.

Membran kapı silikon zar yardımı ile mdf malzeme her yüzeye eşit şekilde silikonlanıp ısı ve yüksek basınç uygulanarak üretilir. Membran kapılar suya ve neme dayanıklı yapıdadır. Kolay temizlenebilir ve hijyeniktir yüzeyinde bakteri barındırmaz. Oldukça uzun ömürlüdür. Membran kapı kanatlarımız cnc teknolojisi ile işlenmektedir. Membran kapılar zengin renk ve model avantajları sunar.

Lake kapı son zamanlarda en çok tercih edilen kapı modelimizdir. Lake kapılar CNC makinelerde modellenip cilalanarak üretilir genellikle beyaz renkli kapılardır. Lake kapıların kalitesi kapılarda kullanılan boyadan gelir. Lake kapılarda kaliteli poliüretan boya kullanılır. Kapıda kullanılan boya sayesinde kapıların rengi kolay solmaz, doğal bir görünüme sahiptir. Lake kapılarda camlı ve camsız modellerimiz bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak farklı model ve tasarımda üretimi yapılabilir.

Ahşap kaplama kapıların görünümü tıpkı ahşap kapı gibidir, gerçek ağaç hissini verir. Şık ve estetik görüntüsü sayesinde klasik ya da spor tarzda mobilyalarınızla uyum sağlar. Ahşap kaplama kapıların temizliği ve montajı kolaydır. Ahşap kaplama kapılar yalnızca iç mekanda değil, dış mekanda kullanım için de uygundur. Lake kapılara göre güneş ışınlarına, çizilmelere ve darbelere karşı daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Torun kapı 1996 yılında kurulmuştur kurulduğu günden beri sizlere istediğiniz renk model ve ölçülerde iç oda kapıları, daire çelik kapıları, ferforje kapılar, yangın kapıları, bina giriş çift veya tek kanatlı kaliteli kapılar üretmekteyiz. Yerinde ölçü alımı imalat ve montaj hizmetini vermekteyiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yunanistan turizm markasını güçlendiriyor
Yunanistan turizm markasını güçlendiriyor
Yunan Filateli Derneği, Atina NOTOS 2021'i ağırlamaya hazırlanırken bir ilgi dalgası görüyor
Yunan Filateli Derneği, Atina NOTOS 2021'i ağırlamaya hazırlanırken bir ilgi dalgası görüyor