Yeni Nesil Matbaa Teknolojisi

Yeni Nesil Matbaa Teknolojisi
Yeni Nesil Matbaa Teknolojisi Admin
Bu içerik 613 kez okundu.

 

Matbaacılık sektöründe kalite farkını net şekilde meydana çıkaran Matbaa Show firması, kurulduğu 2000 yılından beri sektörde genişleyen bir yelpazede hizmet sunuyor. Yılların getirdiği matbaa tecrübesini, son teknolojik gelişmeleri dahi eksiksiz izleyen modern yaklaşımı ile birleştiren firma birbirinden daha kaliteli sunduğu ürünleriyle kalitesini gösteriyor. Sahip olduğu modern ekipman ve teknolojik baskı makineleri sayesinde çalışmalarını katalog baskı gibi farklı alanlarda çeşitlendiriyor.

Çalışma Alanları

Matbaa Show, tasarım ve üretimin her aşamasında devamlı olarak kalite anlayışı ile hareket ederek son derece özel ürünler sunuyor.

Firma hizmetlerini;

  • Matbaa
  • Reklam
  • Promosyon
  • Web Tasarım

Olarak, dört ana iş kolunda topluyor. Müşterilerinin memnuniyeti ve devamlılığı noktasında gösterdiği özenle firma, sunduğu çok cazip avantajları ile dikkat çekiyor.

Sunulan Ürünler

Matbaa Show, özgün hizmet anlayışı içerisinde son derece çeşitli ürünleri müşterilerine sunuyor. Bu kapsamda katalog baskısı yanında broşür - el ilanı, dergi, afiş, kartvizit, bloknot, cepli dosya, Amerikan servis, zarf, antetli kağıt, mouse pad, bardak altlığı, sticker, insört, karton çanta, takvim, magnet, fatura basımı, oto paspas ve oto kokusu gibi onlarca farklı türde ürün sunuyor.

Firma sahip olduğu mükemmel baskı kalitesi yanında teknolojik avantajlarıyla hızlı şekilde üretimlerini tamamlıyor. Firma güncel baskı teknikleri noktasındaki gelişimi devamlı takip ederek ofset baskı, dijital baskı, tipografi baskı, flekso baskı ve serigrafi baskı gibi kaliteli baskı işlemlerini kusursuz bir şekilde uyguluyor.

Çalışma Sistemi

Matbaa Show, sunduğu hizmet ve baskılarda daima söz verdiği zamanda işleri yerine getirme düsturu ile çalışıyor ve zaman noktasında aksamalara izin vermiyor. Modern cihazlarla hızlı şekilde baskı işlerini tamamlayan firma, sizden gelen istekler doğrultusunda baskıları gerçekleştiriyor. Baskı işlemleri öncesinde grafik çalışma ve numune göstererek sizden gelen onay ile baskıları tamamlıyor. Yüksek çözünürlüğe sahip işler ortaya çıkaran firma yaptığı tüm baskılardaki kalitesini de gösteriyor.

Gelişmiş Makine Parkı

Firma, 7 / 24 online matbaacılık hizmeti sunma kapasitesine sahip modern tesisleri içerisinde, son teknolojiyi içeren baskı makineleri ile hizmet sunuyor. Modern makine parkı içerisinde, matbaa ürünleri konusunda uzman çalışanları ile her tür baskı çeşidini ve ürününü noksansız sunarak her tür ihtiyaca sizden gelen adet ve renk isteklerine göre kusursuz şekilde cevap veriyor.

Uygun Fiyat

Matbaa Show, gelen talepler konusunda tasarım aşamasından üretime kadar her tür işlemi kendi tesislerinde kendi çalışanları ile tamamladığından matbaa ürünleri ve hizmetleri noktasında en ekonomik fiyatları müşterilerine sunabiliyor. Tüm basım işlerinde her zaman en yüksek kaliteye sahip ürünleri makul fiyat garantisi altında üreten firma, katalog baskısı fiyatları konusunda da aynı hassasiyetle çalışıyor. Online matbaacılık sektöründe hizmet veren Matbaa Show, her yönüyle mükemmel çalışmaları ile sektörünün de önünü açıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi