Yeminli Tercüme Bürosu Arayışınızda Doğru Çözüm...

Yeminli Tercüme Bürosu Arayışınızda Doğru Çözüm...
Yeminli Tercüme Bürosu Arayışınızda Doğru Çözüm... Admin
Bu içerik 1576 kez okundu.

 

Yurt içerisinde yabancı resmi belgelerinizin, yurt dışında da Türkçe resmi belgelerinizin kullanımı söz konusu olduğunda belgelerinizin yeminli tercümelerine ihtiyaç duyarız. Bu durumda ilk yapmış olduğumuz arama, hızlı, uygun fiyatlı ve güvenilir size en uygun hizmeti sunacak bir yeminli tercüme bürosu olacaktır…

Yeminli Tercüme Bürosu Arayışınızda Doğru Çözüm…

Bu aramanızda alternatif olarak ülkemizde pek çok sayıda tercüme bürosu bulunmaktadır. Ancak tercih kriteriniz hızlı – zamanında teslimatı yapabilecek, uygun fiyat teklif edecek ve güvenilirliği bir arada sunan bir yeminli tercüme bürosu oldukça azdır. İşte bu kriterlere uygun olarak, Çeviri Çözümleri, müşterilerine ihtiyaç duyulan hizmeti mümkün olan kısa sürede, uygun fiyat ve kalite güvencesi ile hizmet vermektedir.

Başarı ile Tamamlanan Herbir Proje Müşteri Memnuniyetinin Esşiz Kaynağıdır…

Yeminli tercüme taleplerinizde belgelerinizi Çeviri Çözümleri’nin profesyonel ekibine teslim ettiğinizde sizlere yalnızca gönül rahatlığı içerisinde çevirinizin bitmesini beklemek kalmaktadır.

Çeviri Çözümleri olarak yeminli tercüme süreçleri belli başlı kriterleri esas alarak yürütüyoruz. Buna göre öncelikle karakter sayısı, belge türü veya sayfa sayısı üzerinden fiyat belirlemesi gerçekleştiriyoruz. Fiyat teklifimizi kabul etmeniz halinde projelendirerek çeviri sürecini başlatıyoruz.

Öncelikle, yeminli tercüme projenize konusuna göre uzman tercüman arkadaşımıza atıyoruz. Tercüme süreci boyunca tercümanımızla işbirliği içerisinde süreci beraber yürütüyoruz. Gerekmesi halinde terminoloji sözlükleri oluşturuyor veya müşterilerimizin sunduğu terminolojiyi kullanıyoruz. Böylelikle olası terim tutarsızlarının önüne geçiyoruz.

Tercüme işleminin tamamlanmasının ardından editör ve kontrolör ekibimiz aracılığıyla tercüme projenizi tekrar gözden geçiyoruz. Bunun doğrultusunda gerekli düzenlemeleri gerçekleştirdikten yeminli tercüman aracılığıyla kaşe ve imza işlemini gerçekleştiriyoruz.  Eğer belgeniz için noter onayı gerekli ise noter tasdikine uygun bir şekilde sizlere teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Yeminli tercüme işleminde olası hatalardan, eksikliklerden ve yanlışlardan kaçınmak adına birtakım ölçütlere dikkat ediyoruz. Buna göre tercüme projesinde dilbilgisi, yazım ve imla kurallarına büyük hassasiyet gösteriyoruz. Tercümanımızın hakim olduğu iki dilde de tam ve doğru tercüme hizmeti sağladığından emin bir şekilde projenizin atamasını yapıyoruz.

Tercüme Projelerinde Kalite Yönetimi ve Uygulamalarımız…

Avrupa Birliği’nin kabul ettiği tek çeviri kalite standartı olanEN 15038 Çeviri Hizmetleri Kalite Standartları dahilinde, tamamlanan her bir projenin belirli değerlendirme kriterleri bulunmaktadır. Bu kriterler ile tamamlanan projeler değerlendirilerek raporlandırılır ve gerek projede görev alan tercüman, gerek ise projede görev alan editör ve denetmek ekibimiz puanlama sistemimiz ile derecelendirilmektedir. İlaveten görev alan her bir kişiye raporlandırılarak olumlu ve olumsuz yönleri aktarılmaktadır. Bu sayede tamamlanan her bir projenin deneyimi bir yeni projeye aktarılması ve bu sayede olumlu olarak başarıyla tamamlanması sağlanmaktadır.

Diploma, transkript, pasaport, ehliyet, kimlik, nüfus kayıt örneği, tapu senedi, sözleşme, vekaletname vb. birçok belge için yeminli tercüme hizmeti sağlıyoruz. Aynı zamanda ticaret odaları, noterler, tapu dairesi, nikah dairesi gibi resmi kurumlarda yeminli sözlü tercüme hizmeti sunuyoruz.

Yeminli Tercüme Bürosu İhtiyacınızda Çeviri Çözümleri…

Çeviri Çözümleri olarak kurulduğumuz günden bu yana etik değerlerimizden, ilkeli yaklaşımlarımızdan asla ödün vermiyoruz. Kendimizi müşterilerimizin talep, beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak geliştiriyor ve yeniliyoruz.

Yeminli tercüme bürosu olarak hizmetlerimiz hakkında www.ceviricozumleri.com  adresimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca hizmet ve teklif talepleriniz için bizlere info@ceviricozumleri.com mail adresimiz ile gönderebilirsiniz. Dilerseniz de 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı hatlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi