Wordpress Haber Teması

Wordpress Haber Teması

Wordpress Haber Teması
Wordpress Haber Teması Admin
Bu içerik 1092 kez okundu.

 

Bir haber sitesi açmayı mı düşünüyorsunuz? Bir sonraki adımınız en çok tıklanan haber sitelerinden biri olmayı planlamıyorsanız bile, haberlerle uğraşmak en sevdiğiniz konuysa, yerel bölge veya başka herhangi bir şey için kendi haber sitenizi oluşturmak için hiçbir engeliniz yok.

Bütçeniz veya teknik bilgi seviyeniz ne olursa olsun haber web sitesi başlatmayı erişilebilir hale getiren SNC Yazılım’ın Nokta Wordpress Haber Teması mutlaka deneyimlemelisiniz.

Haber siteniz için neden WordPress haber teması kullanmalısınız?

WordPress, herhangi bir web sitesi türü oluşturmanıza yardımcı olan bir yazılımdır. Ancak size özel bir tema çalışmasıyla farklılık yaratmak istiyorsanız SNC Yazılım’ın sizler için hazırladığı Nokta Wordpress Haber temasına bir göz atmalısınız.  Aslında, internet'teki tüm web sitelerinin neredeyse üçte birine güç veren, bir web sitesini var etmenin en popüler yolu olan Wordpress’i bir de bu şekilde kullanarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

İşte WordPress haber teması ile bir haber sitesi başlatmak için harika bir seçim olmasının birkaç nedeni ...

  • Aynı zamanda kullanımı kolay olan sağlam bir düzenleyici sunar.
  • Metin içeriği için optimize edilmiştir, ancak görüntüleri ve diğer multimedya içeriğini de kolayca ekleyebilirsiniz.
  • Platform, bir haber sitesi veya bir toplayıcı için ideal olan en son gönderilerinizi otomatik olarak en üstte gösterir.
  • Haber sitenizi kolayca özelleştirmek için eklentileri kullanabilirsiniz.

Nokta – Premium Wordpress Haber Teması İle Ne Kazanırsınız?

Nokta – Premium WordPress Haber Teması ile ister yerel ister ulusal haber içeriklerinizi hızlı ve kolay bir biçimde yayınlayabilir, başta Google Adsense olmak üzere çeşitli reklam kaynaklarından gelir elde edebilirsiniz. Nokta WordPress haber yazılımı tamamen mobil uyumlu olup, sınırsız renk seçeneğine sahiptir. Kolay yönetim paneli ile fazla zamanınızı almadan bütün içeriklerinizi anında yayınlama fırsatına sahip olursunuz. Kendi domaininiz ile ömür boyu kullanım hakkına sahip olacağınız wordpress haber temanız ücretsiz olarak güncellemeleri yapılır. SNC Yazılım güvencesiyle kullanacağınız Wordpress haber teması size yeni bir ek gelirin kapısını açar. Siz de farklı bir tema ile haber dünyasına adım atmak istiyorsanız gecikmeden SNC Yazılım’ın deneyimli ekibi ile irtibata geçerek Nokta –Premium Wordpress haber temasını satın alın, internet yayıncılığına hızlı bir giriş yapın.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere