Windows 10 Etkinleştirme Nasıl Yapılır?

Windows 10 Etkinleştirme Nasıl Yapılır?

Windows 10 Etkinleştirme Nasıl Yapılır?
Windows 10 Etkinleştirme Nasıl Yapılır? ahmet
Bu içerik 3555 kez okundu.

Ülkemizde döviz kuru sürekli artış gösteriyor. Bu durum ister istemez teknolojik ürünleri de etkiliyor. Bu ürünlerin fiyatı sürekli bir artış halinde ve bu da kişilerin alım gücünü ciddi anlamda etkileyen bir durum. Bu sebeple başta Windows olmak üzere birçok farklı ürünü kişiler korsan şekilde kullanma yoluna gidiyorlar.

Fakat Windows'u korsan şekilde kullandığınız vakit sürekli etkinleştirme uyarısı gelecektir. Windows 10 etkinleştirme işlemi için birçok farklı program bulunmaktadır. Bu programlarla birlikte etkinleştirme işlemi yapılsa da eğer programsız bir şekilde etkinleştirme işlemi yapmak istiyorsanız bu durumda Faik Baş sitesinde yer alan adımları eksiksiz bir şekilde gerçekleştirerek sadece 1 dakika içinde etkinleştirme işlemini yapabilirsiniz.

BestWhozi

Günümüz sosyal medya devri. Birçok kişi günlük hayatında yaptığı şeyleri Instagram gibi sosyal medya araçlarında paylaşıyorlar. Fakat bazı durumlarda gizli hesaplar karşımıza çıkıyor. Bu gizli hesapları takip etmeden ne paylaştıklarını, kimleri takip ettiklerini, kimlerin bu hesapları takip ettiklerini görmek de mümkün olmayacaktır.

İşte bazen bu gizli hesap sahiplerine belirli sebeplerden dolayı takip isteği atmak istenmeyebilir. Bu sebeple de farklı yöntemler uygulanır. İşte bunlardan bir tanesi de BestWhozi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu siteye giriş yaparak tüm gizli hesapları görmek mümkün olacaktır. Aynı zamanda kendi hesabınızı da günlük olarak kimler ziyaret ediyor bunu da görmek bu şekilde mümkündür.

 

Instagram Gizli Hesap Görme

Gizli hesap görme için birçok farklı site bulunmaktadır. Bu sitelerin başında da BestWhozi gelmektedir. Instagram gizlilik politikası sebebiyle bu tarz sitelerin gizli hesapları görme tarzı işlemlerini kısıt getirmek istese de bu siteler de buna göre güncellemeler getirir. Bu sayede de başarılı olduklarını söylemek mümkün olacaktır ve böylece daha önce görmeyi başaramadığınız gizli hesapları görebilirsiniz.

Instagram gizli hesap görme için hiç işlem yapmadan BestWhozi gibi sitelere giriş yapmanız yeterli olacaktır. Fakat eğer bu tür sitelere Instagram bilgilerimi girmek istemiyorum diyorsanız da çözüm oldukça basittir fake bir hesap açıp bu şekilde de giriş yapabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere