William ve Harry son 'acele' çağrısını Diana'yla pişmanlarlar

Prens William ve Prens Harry, pişmanlık duygusuyla anneleriyle yaptıkları son sohbetin "umutsuzca koştu" bir telefon görüşmesi olduğunu söylediler.

William ve Harry son 'acele' çağrısını Diana'yla pişmanlarlar
William ve Harry son 'acele' çağrısını Diana'yla pişmanlarlar Admin
Bu içerik 453 kez okundu.

 

Prenses Diana öldüğünde 12 yaşında olan Prens Harry, "Tek hatırladığım, muhtemelen hayatım boyunca aramaların ne kadar kısa olduğunu üzülüyor" dedi.

Prensler, annelerinin ölümünden bu yana geçen 20 yıl boyunca ITV belgeselinde "eğlenceli" ebeveynlikten söz ettiler.

Diana, onları "yaramaz" olmaya teşvik etti ve tatlıları kaçırdıklarını söylediler.

Prensler, "saray duvarlarının dışındaki gerçek hayat" ı anlayan "toplamda bir çocuk" olduğunu ekledi.

 

Medya başlığı'O en perişan ebeveynlerden biriydi': Prens Harry ve Prens William anneleri ile ilgili anıları üzerine

Prenslerin yayınlanmamış fotoğrafları programında anneleri ile birlikte.

Prens Harry ve Prince William, Diana'nın kişisel albümünden bakarken, çocukluk anılarının annesinin küresel imajının yanı sıra evsizlerin yanı sıra evsizler, Aids kurbanları için kampanyacı olarak etkilenip kara mayınlarını yasaklamaları hakkında konuşurlar.

Prenses Diana, Prens William 15 yaşında ve Prens Harry 12 yaşında olan 31 Ağustos 1997'de Paris'teki bir araba kazasında hayatını kaybetti.

Prens William programa katılmanın başlangıçta "oldukça korkutucu" görünmesine karşın "iyileşme süreci" iddiasında olduğunu söyledi.

"Eserlerinde yaşamak için mirası" istiyorlardı ve bunun bunun için uygun bir yol olduğuna inanıyoruz "dedi.

Diana'lı Prens William, Galler PrensesiTelif hakkı telif hakkıCAMBRIDGE DÜKÜ VE PRENS HARRY

Resim yazısıPrenses Diana, burada Prens William ile fotoğraflandığında hamile kaldı. "İnan ya da inanmıyorum, sen ve ben ikimiz de bu fotoğraftayız," Duke of Cambridge kardeşine programda söyler

Fakat Cambridge Dükü, annesiyle yapılan son konuşmanın zihninde "oldukça ağır" olduğunu belirtti.

Kardeşler, Kraliçe'nin İskoçya'daki evi olan Balmoral'daki kuzenleriyle "çok iyi zaman geçirdikleri" sırada yaşıyorlardı.

"Harry ve ben elveda demek için umutsuzca acele ediyordum, bilirsiniz 'sonra görüşürüz' ... şimdi ne olacağını bilseydik, bundan hoşlanmazdık, "Dedi.

Prens William röportajda annesinin ne dediğini hatırlıyor - konuşmanın ayrıntılarını açıklamıyor.

Prens Harry, "Paris'ten konuşuyordu, söylediklerimi hatırlayamıyorum ama hatırladığım tek şey hayatımın sonuna kadar telefon görüşmesinin ne kadar kısa olduğunu muhtemelen pişman etmektir" dedi.

Prenses Diana'nın mizah duygusunu hatırlatan Prens Harry, "Annem, başından geçen her insandır.

"Herkes bana" dediğinde eğlenceliydi, bize bir örnek verin "duyabildiğim tek şey onun kahkahalarındaki güldüğüdür."

O ekledi: "Benim için onun sloganlarından biri, bilirsiniz, 'istediğiniz kadar yaramaz olabilirsiniz, sadece yakalanmayın'.

"O en perişan ebeveynlerden biriydi, gelip futbol oynamamızı izleyecekti, bilirsiniz, tatlıları çoraplarımıza sokuyordu."

Prens William ve Prens Harry piknik masasındaTelif hakkı telif hakkıCAMBRIDGE DÜKÜ VE PRENS HARRY

Resim yazısıProgramda gösterilen fotoğraflar Princess Diana'nın kişisel albümünden alındı

Prens William, annesinin "çok kayıtsız ve gerçekten gülmekten ve eğlenceden zevk aldığını" söyledi.

O "tür şakacı" olabilir, ekledi ve "hayal edebileceğiniz en çılgın kartları severdi" dedi.

"Okulda olacağım ve annemden bir kart alacağım" dedi. Genellikle çok utanç verici bir şey buldular, bilirsiniz, çok komik bir kart ve daha sonra içinde çok güzel şeyler yazdı.

"Fakat öğretmenlerin ya da sınıfın herhangi birinin görmüş olması durumunda açmamaya cesaret edemedim."

Ayrıca, annesinin süper model Cindy Crawford, Christy Turlington ve Naomi Campbell'i Kensington Sarayı'ndaki evlerine davet ettiği konusunda okuldan eve dönmenin "çok komik anı" hakkında konuştum.

Pazartesi günkü belgesel Diana, "Annem Her Yaşam ve Mirasım" diyerek, "Muhtemelen 12 ya da 13 yaşındaki oğlanın posterlerini duvara asmıştım" dedi.

"Parlak kırmızıya çıktım ve ne söyleyeceğimi bilmiyordum ve beceriksizdi ve sanırım yol boyunca merdivenlerden aşağıya düşmüştüm tamamen ve tamamen korkmuştum."

'Büyükanne Diana'

Bu ayın başlarında, princes, annesinin mezarını Northamptonshire'daki Althorp Evi'nde, 56. doğum gününde ne olacağı üzerine yeniden adamak için bir servise katıldı .

Prens Harry, annesi için yalnızca iki kez ağlamış olduğunu söylemişti - zamanlardan birisi 1997'de Althorp'daki cenaze töreninde idi.

"Dolayısıyla, hala boşa çıkması gereken bir çok keder var" dedi.

Cambridge Duchess, Prens George ve Prenses Charlotte tarafından yeniden özveri hizmetinde eşlik edilen Prince William, "sürekli büyükanne Diana'dan bahsederek" annesinin hatırasını çocukları için canlı tuttuğunu söyledi.

"Güzel bir büyükanne olurdu, kesinlikle çok sevinirdi, çocukları çok seviyor" dedi.

Ve şaka yaptı: "Kabus görkemli bir büyükanne, mutlak kabus olurdu ... Muhtemelen banyo zamanında gelirdi, inanılmaz bir sahne yaratırdı, her yerde kabarcıklar dolaşır ve banyoda su bırakır."

Prens Harry ve Prince William, Diana, 19 Nisan 1992'de Galler Prensesi ileGörüntü telif hakkıMARTIN KEENE / PA

Resim yazısı1992'de annesiyle birlikte resimlenen prensler, onunla son görüşmelerini hatırlıyorlar

Prenses Diana'nın ölüm yıldönümünü yansıtan Prens Harry ITV'ye şunları söyledi: "Kendim ve William için o sadece en iyi anneimdi."

Dedi ki: "Zor oldu ve zor olmaya devam edecek, William'ın bir gün olmadığını ve hala onun yanında olmasını istemedik ve onun ne tür bir anne olacağını merak ettik ve ne tür bir halk Rolünü ve ne yapacağını fark ettim. "

Prensler ayrıca, yaklaşmakta olan BBC'nin anneleri hakkındaki belgeselinekatılmayı kabul ettiler.

ITV ile Kensington Sarayı'ndaki evlerinden görüştükleri yerde, ölümünün 20. yıldönümünde halk bahçelerinde annelerinin heykelini açacaklardı.

Prince William, "Bunu bir daha yapmayacağız - onun hakkında açık ya da açık konuşmayacağız, çünkü umarım bu film, daha önce duymamış olabileceğiniz yakın aile dostlarından diğer tarafı sağlayacaktır" dedi. Onu en iyi tanıyan ve hafızasını korumak isteyenlerden ve kişilere insanlarından hatırlatmak istediklerini "söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İbrahim Tatlıses'in Annesi Vefat Etti
İbrahim Tatlıses'in Annesi Vefat Etti
A Haberden Prof. Dr. Mark Thomas Açıklaması
A Haberden Prof. Dr. Mark Thomas Açıklaması