Whmcs Tema'da Üstün Hizmet

Whmcs Tema'da Üstün Hizmet
Whmcs Tema'da Üstün Hizmet Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

WHMCS'nin tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden birincisi kolay ve kullanışlı olması oluyor elbette. Bununla birlikte web tabanlı bir yazılım olması da online olarak muhasebe veya analizleri yapmakta firmalara veya kişilere büyük olanak sağlıyor.  Bu yazılım ile firmalar işlerini elektronik ortamlarda kolayca yürütmekle birlikte bilgi ve veri kaybı yaşamıyor.

Bunun için Whmcs Tema konusunda müşterilerimize spesifik bir hizmet sunmayı amaçlıyoruzWhmcs Tema Whmcs yazılımı üzerine kolayca giydirilebilmektedir. E-ticaret siteleri için vazgeçilmez olan Whmcs tasarlanan mobil uyumlu temalar ile sizlere katkı sağlayabiliyor. Böylelikle arama motorlarında ki sıralamanız mobil uyumlu whmcs tema sayesinde çok yukarılara çıkabiliyor. Bazı firmalar tarafından hazır olarak satılan bu hizmeti Serneta İnternet Hizmetleri olarak sizlere özel olarak hazırlayabiliyoruz.

Profesyonel yönetim ve tasarım ekibimiz ile sizlere bu web tabanlı yazılımı oldukça kaliteli ve işinizi görecek şekilde tasarlıyoruz. Mobil uyumlu(responsive) tasarımlar ile e-ticaret yapabileceğiniz bir siteniz eğer daha henüz kurulum aşamasında ise sizlerin whmcs alt yapısına ihtiyacınız var demektir. Whmcs Tema çeşitliliğimiz ile kendi firmanıza özgü bir tasarım yapmak istiyorsanız sizler için whmcs özel tema tasarım konusunda web adresimizde sizlere sınırsız hizmet verebiliriz.

Hazır olarak daha az maliyet ödeyerek bir whmcs mobil uyumlu(responsive) tasarıma sahip olabilirsiniz. Maliyetiniz ortadan kalkmasıyla harcamalarınızı bütçenize göre daha kolay sağlayabileceksiniz. Alacağınız temalar sizlere özel olarak oluşturulan lisans sistemi ile teslim edilmekte olup, farklı sitelerde çalışmayacaktır. Böylelikle güvenlilik esası  konusunda sizlerde en uygun ve kolay responsive tasarıma sahip olabileceksiniz. Hazır temaların tek kötü yanı ise bu tasarımın farklı müşterilerin de kullanabileceğidir. Bunu özetlemek gerekirse Serneta'ya özgü bir altyapı ile lisans kodlarınız tarafımızca oluşturulmaktadır. Bu lisans ile sitenize tema'nın kurulumu yapılıp aktif edilmektedir. Bütçesi kısıtlı olan firmalar veya kişiler için Whmcs Hazır Tema hizmetini sizlere önerebiliyoruz.

Ayrıca özel veya hazır whmcs temaları sayesinde ürünlerin pazarlanması sizler için kolay olmasıyla birlikte alan adı sorgu ve tescil konularında müşterilerinize sitenizde ki yönergeler sayesinde hizmetler verebileceksiniz. Whmcs panelinden ise sahip olmuş olduğunuz tema hakkında bilgi ve destek alabileceksiniz.

 

Mutlu Müşteri esasına bağlı olarak hizmet veren Serneta her zaman müşterilerinin istekleri doğrultusunda hareket etmektedir. Serneta ile uçuşa geçin!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
uguz42429     2018-05-21 1000000takipci 1000000fotografimi begeniistiyorum
Ömer Yiğit     2018-05-12 Nova, son derece profesyonel bir çeviri ofisi. Herkese tavsiye ederim.
Acracr     2018-05-04 Alışveriş yapmadan önce ekşide ve şikayet var da arattım mosmoda.com ile aynı şirket dolandırıcı diye yorum yapıldığından vazgeçtim..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebook'u kim yönetiyor?
Facebook'u kim yönetiyor?
Cengiz Ünder,
Cengiz Ünder, "Yılın En Başarılı Yabancı Genç Oyuncusu" seçildi