Whey protein

Whey protein

Whey protein
Whey protein Admin
Bu içerik 954 kez okundu.

 

Whey protein tozu, peynir suyunun içerisinde bulunan tabakanın belirli işlemden geçirilerek kurutulması işlemi sonucunda toz haline gelmesidir. Aynı zamanda bu durum yoğurt üzerinde bulunan kaymak için de geçerlidir. Peynirin alt tabakasında bulunan suyun proteini konsantre hidrolize ve izole olarak üç gruba ayrılır.

Whey protein tozları genel olarak vücudumuzun en fazla ihtiyaç duyduğu yapı taşlarından biridir. İçeriğinde bulunan amino asitlerle bağışıklık sisteminin güçlenmesi durumu söz konusudur. Kas yapımının yağsız bir şekilde oluşumuna destek olurlar.

Hücre Yenilenmesi ve Whey Protein

Protein tozları vücudumuzun hücrelerinde ve dokuların yenilenmesini olanak tanır. Whey protein tozu genel olarak vücudun ihtiyacı olan proteinin %80'ini karşılar. İçeriğinde bcaa ve glutamin amino asidi bolca bulunmaktadır.

Bu ürün dışında farklı bir protein tozu kullanmaya gerek kalmaz. Vücudun üretemediği proteini sentezlemesi görevinde tam olarak gerçekleştirir. Karbonhidrat, yağ, kolesterol ve laktoz seviyelere bu proteinler sayesinde daha kontrol altında tutulur. Farklı aramalara sahip olan bu ürünleri satın almak ve farklı kilogram seçenekleri ile birlikte sahip olmak için https://www.protein34.com/whey-protein internet adresini tıklamanız yeterli olacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere