WEB SİTESİ YAPAN FİRMALAR

Web sitesi yapan firmalar internet üzerinden bir çok firma ile karşılaşmak mümkündür.

WEB SİTESİ YAPAN FİRMALAR
WEB SİTESİ YAPAN FİRMALAR ahmet
Bu içerik 218 kez okundu.

Web sitesi yapan firmalar internet üzerinden bir çok firma ile karşılaşmak mümkündür. Bu firmalar iki çeşittir. Web sitenizi hazır wordpress, joomla tarzı siteler ile hazır bir şablon ve tasarım kullanarak üstünde bir iki logo link değişimleri vs yaparak 2-3 makale ekleyip 1 saatte bitecek siteyi size 1-2 ayda teslim etmeyen firmalar diğeri ise işini profesyonel web tasarım esaslarına dayanarak sıfırdan kodlayıp bir emek veren web tasarımınızı tamamen size özel kodlayan ve tasarlayan bir grafiker ve yazılımcı personelini bünyesinde barındıran işini profesyonel yapan bir firma profilidir. Nanomedya Reklam ve Tanıtım Hizmetleri olarak bizler Ankara Seo Ajansı olarak en kaliteli web sitesi tasarımı, tamamen özel bir altyapı ve hazır web tasarımlarından farklı olarak kurumsal bir tasarım hizmeti satın alabilirsiniz. Üstelik 1500 TL den başlayan fiyatlarla ekonomik çözümler ve profesyonel çözümlere ulaşabilirsiniz.

Web Sitesi Yapan Firmalar Arasında Seçim Yaparken Tercihlerinize Dikkat Edin

Hazır web siteleri normalde çok hızlı bir şekilde teslimat yapılır. Genelde hazır tasarımlar olduğu için yukarıda da bahsettiğimiz gibi iki logo, yazı ve metinler kategoriler değiştirilerek hemen hızlı bir şekilde sizlere teslim ederler. Hazır web sitelerinin tasarımları hazır şablon olduğundan internet üzerinde gezinirken farklı sitelerde’de rastlamanız mümkündür. Özellikle wordpress siteler de bu sorunlarla karşılaşmak mümkündür sizlere sattıkları tasarımı başkalarına da satarlar. Fakat Nanomedya Reklam Ajansına yaptırdığınız web siteleri tamamen firmalarınıza özel bir tasarım olduğundan kurumsal kimliğinize ve projelerinizin özgünlüğüne ilk adım açısından çok önemlidir. Projelerimiz arasındaki web sitelerini referanslarımız bölümünden incelediğinizde hiçbir web sitesi bir diğerine benzemez.

Web Sitesinin Ucuz Olması İyi Olduğu Anlamına Gelmez !

Web sitelerini vergisiz, faturası olmadan yaptırdığınız siteler ilk başta iyi gibi gelebilir fakat uzun vadede güvenmediğiniz bilmediğiniz kişilerin eline teslim ettiğinizde tamamen ona bağlı kalırsınız. Karşınızdaki muhatap olduğunuz işi kaybolduğunda ortadan web sitenizi geri almak neredeyse imkansızdır.  O yüzden sözleşme yaparak kendinizi ve firmanızı koruma altına alarak web sitesi yaptırırsanız domain ve hosting aldığız firmaya kişi ortadan kaybolsa bile sözleşme ile geri alabilme şansınız daha yüksektir. İki tarafında güvenliği için sözleşme şarttır. Sözleşme yapmayan firmalara web tasarım yaptırmamanızı tavsiye ediyoruz. Ucuz web sitesi yapan ajans veya kişi tercihi uzun badedesize daha pahalıya mal olabilir. Web sitenizi tasarlattığınızda uzun vadede google üzerinden başarılı sonuçlara erişebilmek için sık sık makale yazdırmalı ve paylaşımlar yaparak google oteritenizi yükseltmelisiniz. Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Nanomedya Reklam ve Tanıtım Hizmetleri Firması olarak girdiğimiz projelerde müşteri memnuniyetimiz oldukça yüksektir. Profesyonel bir web tasarım çalışması ile 1500 TL 'den başlayan fiyatlarla tamamen özel bir web sitesi sahibi olun.

 

Firma Adresi ; Turgut Özal Mh. Umay Sitesi B-Blok No:4 Yenimahalle/ANKARA

Telefon : 0532 720 32 25

Web: https://www.nanomedya.com.tr

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİAB'dan TFF Başkanı Nihat Özdemir'e ziyaret
TİAB'dan TFF Başkanı Nihat Özdemir'e ziyaret
Yeni Malatyaspor'un muhtemel rakipleri belli oldu
Yeni Malatyaspor'un muhtemel rakipleri belli oldu