Virgil van Dijk: Southampton, Liverpool'u yaklaşımı rapor edecek

Southampton, Liverpool'un merkez kurucu Virgil van Dijk için yasadışı olduğu öne sürülen bir yaklaşımla Premier Lig'e rapor verecek, BBC Radyo Solent'e göre.

Virgil van Dijk: Southampton, Liverpool'u yaklaşımı rapor edecek
Virgil van Dijk: Southampton, Liverpool'u yaklaşımı rapor edecek Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

25 yaşındaki St Mary'lerden ayrılırsa Anfield'a taşınmak istiyor.

Hollanda'nın 50 milyon avroluk defans oyuncusu , geçen yıl Eylül 2015'te Celtic'ten Southampton'a 13 milyon pound ödeyerek altı yıllık yeni bir sözleşme imzaladı .

Liverpool, henüz Azizlere Van Dijk'le konuşma izni istemeye resmi olarak yaklaşıyorlar.

Reds, Pazartesi günü tekrarlanan spekülasyonlar hakkında yorum yapmayı reddetti. Southampton ise defans oyuncusu satmak zorunda kaldıklarına inandı.

Azizler Van Dijk'i rahatsız etme girişiminde oldukları için rahatsız oldular ve resmi bir teklifi reddetmeye hazırlarlar.

Chelsea ve Manchester City her ikisi de Hollandalılarla büyük bir bağlantı içindeydi, ancak Liverpool'un yüksek bir ücret ödemeye hazır olmadıkları için City'in ilgi odağı soğuyor.

Eski kulüp Celtic'in de% 10 satma anlaşması olduğu anlaşılıyor.

Van Dijk, Leampton City'deki Jamie Vardy'nin 22 Mayıs'ta Southampton'un 3-0'lık galibiyetiyle bir ayak bileği yarası geçirmesinden sonra sezonun son beş ayında kaçırdı .

Manchester United'a Wembley'de yaptığı Southampton EFL Kupası final kaybını kaçırdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor