Vichy Dünya Lideri

zun yıllar önce tesadüf eseri bulunan doğal kaynak suyu, cilt sorunlarına iyi gelmesi üzerine çalışmalar sağlanarak Vichy laboratuvarının açılmasına vesile olmuştur.

Vichy Dünya Lideri
Vichy Dünya Lideri ahmet
Bu içerik 0 kez okundu.

Uzun yıllar önce tesadüf eseri bulunan doğal kaynak suyu, cilt sorunlarına iyi gelmesi üzerine çalışmalar sağlanarak Vichy laboratuvarının açılmasına vesile olmuştur. Vichy, dermokozmetik markası olarak adını duyuran ve yaklaşık seksen yıldır kadınların güzelliğine destek veren doğal termal su kaynağı markasıdır.Uzman dermatologların gözetimi altında yapılan araştırmalar ve testler sonucunda cilt tabakasında meydana gelen her türlü sorunun giderilmesini sağlar.

Vichy ürünleri, mükemmel cilt bakım ürünlerini insanlığın hizmetine doğal özlerden meydana getirilen formüller ile sunmaktadır. Normal, yağlı, karma ve kuru her cilt tipine uyum sağlamaktadır. Tüm cilt türlerine göre ayrı olarak oluşturulmuş marka serileri ile adını sıklıkla duyuran Vichy markası kullanıcılar tarafından sıklıkla tavsiye edilmektedir. Dermatolojik araştırmalardan geçerek ve yapılan testler sonucunda ulaşılan olumlu sonuçlar yediden yetmişe tüm cilt sağlığını düşünen bireyler adına dermakozmetik ürünler içerisinde yer alır.

Vichy Güneş Ürünleri

Yaz aylarında güneşten korunmaya yardımcı olan kremler vücudun yeterli düzeyde vitamin almasına ve istenilen bronz görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Güneş ışınlarının cilde direkt olarak temas etmesini önleyerek cilt sorunlarının meydana gelmesine engel olur. Vichy güneş ürünleri erken yaşlanma, kırışıklık, homojen bozukluk ve güneş yanıklarına karşı gün boyu koruma sağlar. Ultraviyole ışın filtrelerine karşı gerekli önlemleri almak adına kullanılan vichy güneş kremlerini http://www.dermokozmetika.com.tr/vichy-gunes-kremi sayfasından detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Vichy Deodorant Roll On

Gün içerisinde yoğun geçen aktiviteler sonrasında vücut aşırı tempoda terlemeye başlar. Hormon bezlerinden salgılanarak dışarı kötü bir koku yayılır. Bu nedenle düzenli olarak deodorant veya roll on kullanmak daha iyidir. Vichy deodorant roll on ürünleri ortalama 72 saat boyunca terlemeyi önler ve kalıcı olarak ter kokusunun yok olmasını sağlar.  

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Abdülmetin Balkanlıoğlu Vefat Etti
Abdülmetin Balkanlıoğlu Vefat Etti
U19 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosu açıklandı
U19 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosu açıklandı