takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
 Vaporesso’ dan Yeni 220 Watt’lık Ağır Abi: Vaporesso Luxe

Vaporesso’ dan Yeni 220 Watt’lık Ağır Abi: Vaporesso Luxe

Vaporesso’ dan Yeni 220 Watt’lık Ağır Abi: Vaporesso Luxe
Vaporesso’ dan Yeni 220 Watt’lık Ağır Abi: Vaporesso Luxe Harun antepli
Bu içerik 456 kez okundu.

Pod elektronik sigara modelleri, daha yoğun ve yüksek nikotin sağlayabilirler. Aynı zamanda küçük ve hafif olmaları, son zamanlarda onları e-sigara pazarında gerçekten başarılı bir noktaya taşıdı. Ancak her elektronik sigara kullanıcısı, cihazlarından aynı şeyi beklemiyor. Yoğun ve dolgulu bir buhar isteyen, premium likit dışındaki içeriklere burun kıvıran özellikle genç kullanıcılar her geçen gün daha güçlü ve performanslı elektronik sigara modelleri talep ediyorlar. E-sigara dünyasının tanınan simalarından Vaporesso, tüketicilerin bu çağrısına cevap verdi; Vaporesso’ dan yeni 220 Watt’ lık ağır abi: Vaporesso Luxe.

 

Nedir Vaporesso Luxe’ u Özel Yapan?

Bugün bir elektronik sigara modelindeki maksimum watt değeri, onu tercih etmeniz için tek neden değil. Çünkü bunun başka firmaların piyasaya sürdükleri e-sigara cihazları da zaten yapıyor. Uzağa gitmeye gerek yok; yine Vaporesso’ nun piyasaya sürdüğü Vaporesso Revenger Serisi mod e-sigara modelleri, SMOK Alien 220 Watt elektronik sigara gibi modellere ek olarak Tesla, Innokin, Eleaf gibi farklı üreticilerin de benzer ürünleri bulunuyor. Şimdi gelelim Vaporesso Luxe’ un özelliklerine… Bu cihaz neden özel?

Öncelikle Vaporesso Luxe 220 Watt E-Sigara kiti. Yani ürün sadece bir mod gövdeden oluşmuyor. SKKR Sub Ohm Tank ile güçlendirilmiş olan bu yüksek kapasiteli gövde, üzerindeki 2.0 inçlik renkli TFT ekranı ile oldukça kolay bir kullanım sunuyor. Aynı zamanda “vibrasyon” özelliğine de sahip olan ekran, farklı mod ayarlarında kullanımı hem daha kolay hale getiriyor hem de kullandığınız cihazın neredeyse bir akıllı telefon olduğuna ikna oluyorsunuz.

Şimdi burada bir duralım; bir e-sigara cihazında ekranın büyük ve renkli olması ne gibi avantajlar sağlar? Açıklayalım; özellikle yaş ortalaması 35 – 45 olan elektronik sigara kullanıcıları, mod ayarı yaparken e-sigara gövdesi üzerindeki ekranları göremiyorlar. Vaporesso Luxe 220 Watt Kit, içinden çıkan büyük ekranlı mod gövde ile bu durumu ortadan kaldırıyor. Ekranın renkli olması da, cihazın şık ve elegant bir görünüme sahip olmasını sağlıyor.

 

Vaporesso Luxe, Teknik Özellikleri İle De Hayran Bırakıyor

Maksimum 220 Watt ile buhar verebilen Vaporesso Luxe, gövde üzerinde bulunan mikro USB girişi sayesinde şarj olabiliyor. Ancak bu “ağır abi” enerjisin iki adet 18650 pilden sağlıyor. Piller, Vaporesso Luxe’ un gövdesinin için yerleştiriliyor. Günümüzde çoğu e-sigara gövdesinde mikro USB şarj girişi bulunsa da pilleri şarj etmek için ekstra bir pil şarj aleti kullanmanız daha iyi. Çünkü çoğu zaman gövdelerin üzerindeki şarj girişi zamanla bozulabiliyor.

Diğer Vaporesso mod elektronik sigara modellerinin aksine bu cihaz, OMNI 4.0 işlemci altyapısını kullanıyor. Bu durumda Vaporesso Luxe; aşırı şarj olduğunda veya şarj seviyesi çok düştüğünde sizleri uyarıyor. Eğer e-sigara tankına likit doldurmayı unutanlardansanız, Vaporesso Luxe sizi bu tip bir durumda da uyararak e-likit takviyesi yapmanıza olanak sağlıyor. Vaporesso Luxe, yeni geliştirilen OMNI 4.0 işlemcisi sayesinde aynı zamanda kısa devre koruması, düşük direnç / ohm uyarısı ve benzeri kullanıcı özelliklerine sahip.

Size yersiz birer özellik gibi görünebilir. Ancak Vaporesso Luxe 220 Watt’ ı gerçekten başarılı bir cihaz haline getiren tüm bu unsurlar, bir bakıma gerekli. Bugün pek çok elektronik sigara kullanıcısının anahtar ve benzeri metal eşyaları e-sigara ile beraber taşıdıklarını ve bu yüzden cihazlarının kısa devre yaptıklarını biliyoruz. Yine düşük ohm (direnç), coil yanma uyarısı, düşük batarya uyarısı gibi ekstra beceriler, Vaporesso Luxe 220W’ nin sadece deneyimli kullanıcılara değil, hemen herkese hitap eden güçlü bir e-sigara olmasını sağlamış. Vaporesso Luxe aynı zamanda aşırı şarj koruması imkanı da sunduğu için güvenli bir şekilde buhar elde etmenizi sağlıyor.

 

Vaporesso Luxe: Farklı İçim Modları Ve Buhar Performansı

Bildiğiniz gibi mod e-sigara modelleri genellikle premium likit içerikleri ile beraber kullanılırlar. Günümüzün başarılı mod elektronik sigara modellerini üreten firmaların başında da Vaporesso geliyor. Vaporesso Luxe, firmanın başarısını tüketiciler nezdinde perçinleyecek güçlü ve şık bir mod cihaz olarak karşımıza çıkıyor.

Vaporesso Luxe 220W Kit, 0.03 ve 5.0 Ohm seviyelerinde çalışabiliyor. Yani e-sigara kullanımınızı ister DTL (nargile içim / düşük ohm / yoğun buhar) veya MTL (sigara içim / yüksek ohm / az buhar) şeklinde ayarlamanız mümkün. Ancak, Vaporesso Luxe 220W Kit’ in içinden çıkan SKRR Tank daha çok sub ohm kullanım için yani yoğun buhar – nargile içimi için özel olarak üretilmiş. Eğer mod gövdeyi MTL için kullanacaksanız, uygun bir atomizer kullanarak bunu yapabilirsiniz. Çünkü Vaporesso Luxe, 510 vidalama sistemine sahip.

Vaporesso Luxe size diğer mod e-sigara modellerinin de sunduğu içim modları arasından seçim yapmanızı sağlıyor; Smart VW, VT, SS, TI, NI, CCT, CCW, VV, CCV, Bypass modu gibi içim şekillerinden dilediğinizi seçebilir hatta seçimlerinizi Vaporesso Luxe’ un hafızasına kaybederek her kullanımda aynu ayarları tekrar tekrar yapmak zorunda kalmayabilirsiniz. Hava ayarlı SKRR Atomizer Tank ve içim modları ile Vaporesso Luxe 220W, hem hazır coil hem de kendinizin sarabileceği coil (bobin) ile çalışabilecek ideal ve güçlü bir elektronik sigara modeli.

 

Vaporesso Luxe Gövde Tasarımı

Vaporesso Luxe’ un gövde üzerinde 2.0 İnçlik renkli bir TFT ekrana sahip olduğundan söz etmiştik. Ayar düğmeleri bu ekranın hemen altında. Ateşleme düğmesi ise gayet büyük ve mod gövdenin hemen yan kısmında bulunuyor. Paslanmaz çelikten üretilen Vaporesso Luxe gövdesinin farklı renk seçenekleri de mevcut. Üstelik 510 vidalama sistemine sahip olan cihaz, aynı vida sistemini kullanan atomizer tanklarla da beraber kullanılabiliyor. Ancak cihazın öyle bir özelliği var ki; buna herhalde diğer markaların modlarında rastlayamayız: Broad Tank Resistance ID

Yeni mod cihazınızın Vaporesso Luxe olması için bir neden daha: Borad Tank Resistance ID Sayesinde eğer SKRR Tank yerine başka bir atomizer tank kullanırsanız, gövde bu tankı tanıyor ve performans için uygun ayarları kendiliğinden yapıyor!

 

Vaporesso Luxe SKRR Tank

Vaporesso Luxe’ un 220 Watt’ lık SKKR tankı, hava kanalları ayarlanabilen güçlü bir atomizer tank ve yoğun buhar için oldukça ideal. 6.5 ML’ lik tank (bazı versiyonlarda 8 ML) paslanmaz çelik ve pyrex cam kullanılarak üretilmiş, sağlam ve tepeden kolayca doldurulabilen bir tank. Dilerseniz tanka yan kısmından da dolum yapabiliyorsunuz. Delrin ağızlık ile ısısı yüksek buhar çekimi de yapabilirsiniz. Vaporesso SKKR Tank, Vaporesso GT Coil sistemi hazır bobinlerle çalışıyor.

 

Vaporesso Luxe’ u Nereden Buluruz?

E-sigara sitelerinin birçoğu size dünya piyasasındaki seçkin ve yeni ürünleri sunmak konusunda geride kalırlar. Üstelik bu tip ürünlere ulaşsanız da ödeyeceğiniz meblağ çok fazla olabilir. O zaman şu değerli adresi bir yerlere kaydedin; www.elektroniksigaraavm.com . Sitede Vaporesso Luxe Kit gibi orijinal ve yeni e-likit, premium likit, e-sigara, atomizer tank, MTL atomizer, DTL atomizer ve daha pek çok ürüne kolayca ve bir servet ödemeden ulaşabilirsiniz. Şimdiden bol buharlı günler dileriz!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ermenistan Başbakanı ordunun istifa talebiyle karşı karşıya, darbe görüşmeleri
Ermenistan Başbakanı ordunun istifa talebiyle karşı karşıya, darbe görüşmeleri
Türkiye, Ermeni ordusunun Başbakan'ın istifa çağrısını kınadı
Türkiye, Ermeni ordusunun Başbakan'ın istifa çağrısını kınadı