Ümraniye Diş Doktoru

Ümraniye Diş Doktoru
Ümraniye Diş Doktoru Admin
Bu içerik 66 kez okundu.

 

Diş çürüklerine zamanında müdahale edilmesi, eksik dişlerin zamanında tamamlanması ağız ve diş sağlığı açısından son derece önemlidir. Ama ülkemizde diş sorunu yaşayanlar ağrı ve acı dayanılmaz boyuta gelmeden diş hekimine gitmezler. O zaman da geç kalınmış olur ve diş kurtarılamaz. Bunun nedeni büyük oranda dişçi korkusudur. Ancak artık tıp çok daha ilerledi ve diş tedavileri ve cerrahi müdahaleler ağrısız ve sancısız yapılmaktadır. Çürük ve eksik dişler, deforme olmuş bir çene yapısı hem beslenmenizi olumsuz etkiler hem de konuşma güçlüğü yaratır. Ümraniye bölgesinde oturanlar için Denta Plus ağız ve diş sağlığı merkezimiz tüm branşlarda tanı ve tedavi hizmeti veriyor ve sağlıklı, estetik dişlere sahip olmanızı sağlıyor.

Ağız ve diş sağlını korumak bebeklikten başlayıp yaşam boyu süren bir süreçtir. Bakımlı ve sağlıklı süt dişleri çocuğun gelişimi için çok önemlidir. Ayrıca kalıcı dişlerin düzgün ve sağlıklı çıkmasının temelini hazırlar. Süt dişleri nasılsa düşecek diye hekime gitmemek ileride büyük sorunlara yol açabilir. Çocukların da 6 ayda bir ya da yılda bir kere diş hekimine götürülmesi gerekir. Ümraniye diş hekimi hizmetleri için Delta Plus ağız ve diş sağlığı merkezimiz çocuğunuz için en doğru adrestir.

Tabi sadece çocuklar değil yetişkinler de aynı sürelerle dişlerini kontrol ettirmeli ve olası sorunları erken tanıyla önlemelidir. Çürüklere erken müdahale edildiğinde, kanal tedavisi uygulandığında dişin uzun yıllar canlı kalması sağlanır. Ağız sağlığında bir diğer önemli konu da diş eti hastalıklarıdır. Diş eti hastalıkları da zamanında tedavi edilmediğinde diş kaybı, enfeksiyon ve diğer sorunlara neden olur. İyi bir ağız ve diş sağlığı için dişlerin düzenli fırçalanması ve belli periyodlarla diş hekimine gidilmesi ile sağlanır.

Kötü ağız ve diş sağlığı beslenmenizi ve konuşmanızı olumsuz etkileyeceği gibi bağışıklık sisteminin zayıflamasına, enfeksiyonlara, kalp, diyabet gibi rahatsızlıklara da neden olur. Bütün bu sorunları yaşamamak için Ümraniye diş doktoru hizmetlerini veren Delta Plus diş sağlığı merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Merkezimiz hafta içi her gün hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı alanında tüm branşlarda modern cihazlarımızla ve deneyimli hekimlerimizle hizmet veriyoruz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan 'Kadir Mısıroğlu' açıklaması
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan 'Kadir Mısıroğlu' açıklaması
Ziraat Türkiye Kupası Finali Nerede Oynanacak?
Ziraat Türkiye Kupası Finali Nerede Oynanacak?