Uluslararası Travnik Üniversitesi

Yurtdışı eğitiminize destek olmak için sizlerin yanında olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bugüne kadar yüzlerce öğrencinin hayallerine gerçekleştirdi.

Uluslararası Travnik Üniversitesi
Uluslararası Travnik Üniversitesi seobaz
Bu içerik 23 kez okundu.

Yurtdışı eğitiminize destek olmak için sizlerin yanında olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bugüne kadar yüzlerce öğrencinin hayallerine gerçekleştirdi. Yurtdışında eğitim almak adına hayalleriniz varsa ve hayalinizdeki üniversite de yabancılık çekmek istemiyor ve kendinizi ülkenizde hissetmek istiyorsanız sizin için en uygun yer kardeş ülke Bosna’da okumak olacaktır. Diğer ülkeler gibi öğrencilerini sınava tabi tutarak değil sınavsız olarak eğitime kapılarını açan Uluslararası Travnik Üniversitesi kaliteli eğitim hakkına kavuşmanızı sağlıyor.

Üniversitede okuma hayalinizi hep ertelemek zorunda kalıyor ve eğitimin hakkınız olduğunu düşünüyorsanız istediğiniz bölüme karar vererek hemen öğrenci olma şansına sahipsiniz. Lisans mezunu olduğunuzda Türkiye’de tanınan diplomalara sahip olabilecek ve dünya çapında geçerliliği bulunan Europass Mavi Diploma almaya hak kazanacaksınız. Yüksek Lisans eğitimi almak size hayal gibi geliyorsa Uluslararası Travnik Üniversitesi 4500 Euro harç bedeliyle hayalleriniz gerçeğe dönüşüyor. Yüksek Lisans için tezli veya tezsiz fark etmeden 1 yıl içinde yüksek lisansınızı tamamlayabilecek ve hak ettiğiniz diplomaya hak kazanacaksınız. Doktora yaparak akademik anlamda uzmanlaşmak için 5000 Euro harç ücreti sayesinde kaliteli eğitim anlayışıyla sadece 3 yıl içinde doktora unvanını alabileceksiniz. Yurtdışında okumanın ekonomik anlamda sizi sarsabileceğini düşünüyor ve hep hayaliniz olan eğitime ara vermek zorunda kalıyorsanız aylık 300-400 Euro gibi ücretle layıkıyla yaşayabileceksiniz.

Yurtdışında Okuyarak Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürün

Yabancı dilde sorun yaşıyor ve eğitimin zor olacağını düşünüyorsanız Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe destekli bölümleri de bulunuyor. Türkçe eğitim desteği sağlayan ve sıkıntı çekmeden eğitim alabileceğiniz Uluslararası Travnik Üniversitesi Makine, İnşaat, Hukuk, Mimarlık, Elektrik bölümlerini tercih edebilir ve geçerli bölümlerde okuyabilirsiniz. Son yıllarda eğitime kapılarını açan ve yurtdışında okumak isteyenlere avantaj sağlayan üniversitede tam donanımlı sınıflarda okuma ayrıcalığına kavuşacaksınız. Bünyelerinde eğitim için en iyi ve kaliteli akademisyenleriyle eğitimin hakkını vererek, alanında uzman kişilerden eğitim alabilecek ve ayrıcalıklı eğitim hakkına sahip olacaksınız. Yüksek Lisans ve Doktora yapmaya kararlıysanız sınav şartı olmadan Uluslar arası Kamu Hukuku, Ceza Hukuku ( Özel), Hastane ve Sağlık Kurumları Yöneticiliği, Eğitim Yönetimi bölümlerini tercih edebilirsiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık, Pazarlama ve Ticaret, Muhasebe Finans ve Denetim, İşletme Yönetimi bölümlerinde de ayrıcalıklı eğitim alabilirsiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi Yüksek Lisansınızı alarak Doktoraya devam edebilir dilerseniz var olan Yüksek Lisansızınızla doktora öğrencisi olabilirsiniz. Tercihlerinizden kayıt aşamasına kadar ve bununla da kalmayarak oraya yerleşiminizden mezun olana dek sizlerin yanında olan Eurostar ailesi sizleri de hayallerinize kavuşturacaktır. Mesleki anlamda hayalinize kavuşmanız için Lisans gerekiyorsa Lisans, Lisansınız Yüksek Lisans olsun istiyorsanız sizleri alanınızda uzmanlaştıracak şansa sahip olacaksınız. Eğitimden vazgeçmeyen siz gençlerin ufkunu açacak olan Yurtdışında eğitim fırsatıyla kendi ayaklarınızın üzerinde durabilecek ve orada sıkıntı çekmeden yaşayacaksınız. Uluslararası Travnik Üniversitesi Eğitimde kalite ve sınavsız eğitim hakkına sahip olmanız sadece karar vermenize kalıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanya'da yapılacak
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanya'da yapılacak
Cüneyt Çakır, Al Ittihad- Al Wehda maçını yönetecek
Cüneyt Çakır, Al Ittihad- Al Wehda maçını yönetecek