Uğurmak Tersiyer Kırıcı Kullanım Alanları ve Avantajları

Tersiyer kırıcı çalışma sistemi, elek üstü malzemelerin, üzerinde kırıcı paletler olan ve yüksek hızda dönen rotorun ince malzemeler üretilmesi için kullanılan aletlerdir.

Uğurmak Tersiyer Kırıcı Kullanım Alanları ve Avantajları
Uğurmak Tersiyer Kırıcı Kullanım Alanları ve Avantajları ahmet
Bu içerik 2811 kez okundu.

Tersiyer kırıcı çalışma sistemi, elek üstü malzemelerin, üzerinde kırıcı paletler olan ve yüksek hızda dönen rotorun ince malzemeler üretilmesi için kullanılan aletlerdir. Kısaca ihtiyaç duyulan incelikte malzeme elde etmek için kullanılan makinelerdir. Tersiyer kırıcılar maden ve maden işleme firmaların, kırıcı üretimi/imalatı yapan firmaların ve konkasör imalatı yapan firmaların ince malzeme ihtiyaçlarını karşılama için kullanılır. Gelişen sanayi ve teknoloji ile birlikte kendine geniş bir kullanım alanı bulan tersiyer kırıcılar Uğurmak'ın uzman makine mühendisleri tarafından dünya standartlarında üretilir ve hizmete sunulur. UĞURMAK marka UTK Serisi Tersiyer Darbeli Kırıcılar, kaynaklı tasarıma sahip gövdesiyle uzun yıllar kullanım avantajı sunarken, rotor tamamen çelik malzemeden üretilmiştir ve darbelere karşı dayanıklıdır.

Kırma-Eleme-Yıkama ve Depolama Tek Bir Makinede: Kırma Eleme Tesis

Kırma eleme tesisi projelerinin firmalara maksimum kar faydası sağlaması, kırılacak taşların jeolojik özelliklerinin iyi belirlenmesi ve buna uygun olarak tasarımının gerçekleşmesi oldukça önemlidir. Kırma taş üretiminde daha çok kullanılan kırma eleme tesisleri yol döşeme, asfalt yapımı, taş ocakları ve inşaat sektöründe oldukça yaygın bir kullanım ağına sahiptir. 

Sektörlerde ihtiyaç duyulan ham maddeleri sektörün talebine uygun olarak kullanılabilir hale getirilmesi işlemini gerçekleştiren kırma eleme tesisi, kullanım alanına uygun olarak taşları sınıflandırır ve yapı için uygun ham madde üretimini imkan sağlar. Sadece kırma işlemini değil kendi bünyesinde kırma, eleme, yıkama ve akabinde depolama işlemini de gerçekleştirmesi farklı bir tesise ihtiyaç duyulmadan tüm işlemlerin tek bir makineyle çözülmesi sağlar.

Uğurmak Kalitesiyle Darbeli Kırıcı Modelleri

Yüksel performans ve düşük işletim maliyetleri avantajı sunan darbeli kırıcıen sert taşları dahi istenilen küçültme oranında küçülterek projeye hazır ham madde üretimi için kullanılmaktadır. UĞURMAK CDK Serisi Primer Darbeli Kırıcılar, çok yüksek boyutta küçültme kapasitesi, sağlam şasesiyle uzun yıllar boyunca kullanım avantajına sahip, çelik döküm gövdesiyle sağlam ve iki kademli kırma sistemiyle sektörün en çok tercih edilen darbeli kırıcı modelidir. Diğer tüm modellerinde olduğu gibi hızlı ve kolay kullanım, ergonomik tasarım ve yedek parçaya en az ihtiyaç duyan yapılarıyla dünya standartlarında mühendislik örnekleri Uğurmak'ta.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi