U19 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosu açıklandı

16 - 29 Temmuz 2018 tarihleri arasında Finlandiya'da düzenlenecek 2018 UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Finalleri'nde mücadele edecek U19 Milli Takımımızın aday kadrosu belli oldu.

U19 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosu açıklandı
U19 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosu açıklandı Admin
Bu içerik 85 kez okundu.

 

 

 B Grubu'nda Fransa, İngiltere ve Ukrayna ile birlikte yer alacak milli takımımızda aday kadroya davet edilen oyuncular, 25 Haziran 2018 Pazartesi günü saat 19.00'da TFF Riva Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak.

5 Temmuz'da Finlandiya ile hazırlık maçı

U19 Milli Takımımız, 1 Temmuz 2018 Pazar günü İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan saat 08.30'da hareket edecek uçakla Finlandiya'ya gidecek. Şampiyona öncesinde hazırlıklarına burada devam edecek milli takımımız, 5 Temmuz 2018 Perşembe günü saat 17.00'da ev sahibi Finlandiya ile Seinäjoki kentinde bir hazırlık maçı oynayacak.

Turnuvadaki grup maçları boyunca Finlandiya'nın batısında yer alan Vaasa şehrinde kamp yapacak olan U19 Milli Takımı, Fransa maçını Vaasa Stadı'nda, İngiltere ve Ukrayna maçlarını ise Seinäjoki Stadı'nda oynayacak.

8 takımın 4'erli olarak 2 gruba ayrıldığı 2018 UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Finalleri'nde, gruplarını ilk iki sırada bitiren takımlar yarı finale kalacak ve şampiyonluk için mücadele edecek. Gruplarını 3. sırada tamamlayan takımlar, 26 Temmuz 2018 Perşembe günü, 2019 FIFA U20 Dünya Kupası'nda UEFA'yı temsil edecek 5. ve son takımı belirleyecek bir eleme maçı oynayacak.

Teknik direktör Vedat İnceefe yönetimindeki U19 Milli Takımımızın 2018 UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosuna şu isimler davet edildi:

Kaleciler:
Mehmet Ataberk Dadakdeniz (Bursaspor), Batuhan Ahmet Şen (Galatasaray A.Ş.), Berke Özer (Altınordu A.Ş.)

Defans:
Ali Eren İyican (Osmanlıspor FK), Alpay Çelebi (Beşiktaş A.Ş.), Burak Kapacak (Bursaspor), Furkan Korkut (Galatasaray A.Ş.), Gökay Güney (Galatasaray A.Ş.), Mert Müldür (SK Rapid Wien), Mert Yılmaz (FC Bayern München), Tayyib Talha Sanuç (Kardemir Karabükspor)

Orta Saha:
Abdülkadir Ömür (Trabzonspor A.Ş.), Aksel Aktaş (FC Sochaux), Doğukan İnci (Karşıyaka), Doğukan Sinik (Kemerspor 2003), Güven Yalçın (Bayer 04 Leverkusen), Muhammed Enes Kiprit (Hertha BSC), Muhayer Oktay (Fortuna Düsseldorf), Mustafa Yılmaz (Adana Demirspor), Oğuz Kaan Güçtekin (Fenerbahçe A.Ş.), Rahmetullah Berişbek (Gençlerbirliği), Umut Güneş (VfB Stuttgart)

Forvet:
Halil İbrahim Dervişoğlu (Sparta Rotterdam), İlker Karakaş (Gençlerbirliği), Metehan Güçlü (Paris Saint Germain)
                                                      
Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Vedat İnceefe

 

Maç Programı (Hazırlık Maçı:)
 

Tarih - Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

05.07.2018 - 17:00

Finlandiya

-

Türkiye

Seinäjoki Stadı, Seinäjoki




2018 UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Finalleri Programı:
 

Tarih - Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

16.07.2018 - 15.00

Norveç

 

Portekiz

Vaasa Stadı - Vaasa

16.07.2018 - 20.00

Finlandiya

 

İtalya

Vaasa Stadı - Vaasa

17.07.2018 - 18.30

Türkiye

 

İngiltere

Seinäjoki Stadı, Seinäjoki

17.07.2018 - 20.30

Fransa

 

Ukrayna

Vaasa Stadı - Vaasa

19.07.2018 - 18.30

Finlandiya

 

Norveç

Seinäjoki Stadı, Seinäjoki

19.07.2018 - 20.30

Portekiz

 

İtalya

Vaasa Stadı - Vaasa

20.07.2018 - 18.30

Ukrayna

 

İngiltere

Seinäjoki Stadı, Seinäjoki

20.07.2018 - 20.30

Türkiye

 

Fransa

Vaasa Stadı - Vaasa

22.07.2018 - 18.30

İtalya

 

Norveç

Seinäjoki Stadı, Seinäjoki

22.07.2018 - 18.30

Portekiz

 

Finlandiya

Vaasa Stadı - Vaasa

23.07.2018 - 18.30

Ukrayna

 

Türkiye

Seinäjoki Stadı, Seinäjoki

23.07.2018 - 18.30

İngiltere

 

Fransa

Vaasa Stadı - Vaasa

26.07.2018 - 13.00

*FIFA U20 Dünya Kupası Eleme Maçı

Seinäjoki Stadı, Seinäjoki

26.07.2018 - 15.00

Yarı final

Vaasa Stadı - Vaasa

26.07.2018 - 19.00

Yarı final

Vaasa Stadı - Vaasa

29.07.2018 - 18.30

Final

Seinäjoki Stadı, Seinäjoki



*Eleme maçını kazanan takım, 2019 FIFA U20 Dünya Kupası'na katılmaya hak kazanacak.


2018 UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Finalleri Grupları:
 

A GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. NORVEÇ

0

0

0

0

0

0

0

0

2. PORTEKİZ

0

0

0

0

0

0

0

0

3. FİNLANDİYA

0

0

0

0

0

0

0

0

4. İTALYA

0

0

0

0

0

0

0

0

 

B GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. İNGİLTERE

0

0

0

0

0

0

0

0

2. FRANSA

0

0

0

0

0

0

0

0

3. TÜRKİYE

0

0

0

0

0

0

0

0

4. UKRAYNA

0

0

0

0

0

0

0

0














 

 

Orjinal boyutları için tıklayınız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan 'Kadir Mısıroğlu' açıklaması
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan 'Kadir Mısıroğlu' açıklaması
Ziraat Türkiye Kupası Finali Nerede Oynanacak?
Ziraat Türkiye Kupası Finali Nerede Oynanacak?