U17 Milli Takımı'nın Elit Tur aday kadrosu açıklandı

U17 Milli Takımımızın, 2017/18 UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Elit Tur aday kadrosu açıklandı.

U17 Milli Takımı'nın Elit Tur aday kadrosu açıklandı
U17 Milli Takımı'nın Elit Tur aday kadrosu açıklandı Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

U17 Milliler, 28 Şubat 2018 Çarşamba günü Beykoz-Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde bir araya gelecek ve 5 Mart 2018 Pazartesi gününe kadar hazırlıklarını burada sürdürecek. U17 Milli Takımımız, bu tarihte ise Elit Tur maçları için Hollanda'ya gidecek.

U17 Milli Takımımız, Hollanda'nın ev sahipliği yapacağı 2017/18 UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Elit Tur 5. Grup'ta ev sahibi Hollanda'nın yanı sıra, İtalya ve İzlanda ile 7-10-13 Mart 2018 tarihlerinde karşılaşacak.

2017-18 UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Elit Tur'da 32 takım, 4'erli olarak 8 gruba ayrılıyor. Gruplarını lider bitirecek 8 takım ile en iyi 7 grup ikincisi 4-20 Mayıs 2018 tarihlerinde İngiltere'de düzenlenecek 2017-18 UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Finalleri'ne katılmaya hak kazanacak. Ev sahibi İngiltere ise finallere direkt olarak katılacak.

U17 Milli Takımımız, Çek Cumhuriyet, Ermenistan ve İsrail ile mücadele ettiği 2017-18 UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu 3. Grup'u üçüncü tamamlamış ve en iyi 4 grup üçüncüsünden biri olarak Elit Tur'a yükselmişti.

U17 Milli Takımımızın 2017/18 UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Elit Tur aday kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Kaleciler:
Cengizhan Şarli (Boluspor), Ersin Destanoğlu (Beşiktaş A.Ş.), Muhammet Taha Tepe (Altınordu A.Ş.)
Defans:
Atakan Gündüz (Altınordu A.Ş.), Atamer Bilgin (Beşiktaş A.Ş.), Erdoğan Kaya (Beşiktaş A.Ş.), Furkan Çetinkaya (Kasımpaşa A.Ş.), Işık Kaan Arslan (Galatasaray A.Ş.), Muhammed Emin Sarıkaya (Bursaspor), Rıdvan Yılmaz (Beşiktaş A.Ş.), Süleyman Luş (Galatasaray A.Ş.)
Orta Saha:
Ali Yavuz Kol (Galatasaray A.Ş.), Barışcan Işık Altunbaş (Altınordu A.Ş.), Batuhan Özdemir (Gençlerbirliği), Enes Bilgin (VfL Bochum), Fırat Güllü (Galatasaray A.Ş.), Kaan Kurt (Borussia Mönchengladbach), Muhammed Gümüşkaya (Fenerbahçe A.Ş.), Mustafa Kaya (Altınordu A.Ş.), Serkan Bakan (Göztepe A.Ş.), Yaser Yüce (Trabzonspor A.Ş)
Forvet:
Oğuzhan Akgün (Beşiktaş A.Ş.), Semih Yıldız (Bursaspor)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas
Teknik Direktör: Ahmet Ceyhan

2017/18 UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Elit Tur 5. Grup Maç Programı:

07.03.2018 - 21.00 TSİ / İtalya - Türkiye / Sportpark Zuideinderpark - Schijndel - Hollanda
07.03.2018 - 18.00 TSİ / Hollanda - İzlanda / Sportpark Parkzicht - Uden - Hollanda
10.03.2018 - 19.00 TSİ / İtalya - Hollanda / Sportpark Zuideinderpark - Schijndel - Hollanda
10.03.2018 - 16.00 TSİ / İzlanda - Türkiye / Sportpark Parkzicht - Uden - Hollanda
13.03.2018 - 21.00 TSİ / İzlanda - İtalya / Sportpark Zuideinderpark - Schijndel - Hollanda
13.03.2018 - 21.00 TSİ / Türkiye - Hollanda / Sportpark Parkzicht - Uden - Hollanda

 

 

Kaynak: Tff

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Saygın hukuk profesörü Stavros Tsakyrakis hayatını kaybetti
Saygın hukuk profesörü Stavros Tsakyrakis hayatını kaybetti
S & P, Yunanistan'ın görünümünü artırdı, derecelendirmeyi doğruladı
S & P, Yunanistan'ın görünümünü artırdı, derecelendirmeyi doğruladı